Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İ

İbrahim TAPU

Ziyaretçi
Qualcomm Atheros AR9002WB-1NG Kablosuz Ağ Bağdaştırıcısı

zeki_mc

Hectopat
Kod:
aireplay-ng -0 5000 10 -a XX:XX:XX:XX:XX:XX -c XX:XX:XX:XX:XX:XX mon0[FONT=Verdana] -a

komutudan sonra gelen yere BSSID adresini -c yazan yere ise önceden aldığımız STATION yani karşıdaki modemin MAC adresini yazıyoruz[/FONT]
.

Ben de bunu yapıyom, bilgileri giriyom ama altaki hatayı veriyor:

Kod:
"aireplay-ng --help" for help"

zeki_mc

Hectopat
Kendi MAC adresimi nasıl öğrenicem, onu bilmiyom. Bi yardımcı olur musun?

Son düzenleyen: Moderatör:

zeki_mc

Hectopat
Kod:
aireplay-ng - 1 2 -o 10 -q 10 -a (karşı modemin mac adresi) -h (kendi mac adresiniz) mon0

Kardeş burda karşıdaki pc mac adresi demişsin ya, o adres BBSID onu mu yazıcaz oraya? Bi yardım etsen.

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Yer
İstanbul
Karşı modemin MAC adresi diyorsa BSSID altında yazan adrestir. MAC adresinin ne olduğunu bilmiyorsunuz, kablosuz ağ kırmaya kalkmışsınız...

yozlasdas

Hectopat
Yer
Gebze, Kocaeli, Turkey
Evet imaj dosyasını tanımada sorun oluyor. Çalıştırdığım zaman Backtrack ekranı yerine bu ekran çıkıyor:

Dediğin gibi RAR'la çalıştırmadım zaten. Torrentten indirdiğim için .iso uzantılı ve okutturduğum da aynı dosya. Ayrıca içinde Syslinux diye bir dosya yok.

- - - Güncellendi - - -

Syslinux diye bir dosya yok içinde ve ben Backtrack 5'i torrentle indirdiğim için uzantısı da .iso. Kendi bilgisayarımda olan dosyayı bir daha flash belleğe atmama gerek var mı ?

Bendede bu ekran çıkıyor. Yarın işe gömülcem ama bu aşamayı atlayamadım.

yozlasdas

Hectopat
Yer
Gebze, Kocaeli, Turkey
Iso dosyasını USB'ye yazmadım. :confused: Birde ISO dosyasını bozuk indirmişsem, herkes bozuk indirmiş olamaz mı ? Bunlar bir yana, bugün denediğimde baştan girmedi. 2 dk sonra birden bir şeyler yüklendi vb. açıldı.

Şimdi ise Air 2210'da Linux desteği sorunu çıktı. Arkadaşımda yapacağım bunu inşallah onunki destekliyordur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı