Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
sshot2.gif

airmon-ng yazdıktan sonra hiç mi birşey göstermiyor? (Üst resimdeki gibi "wlan0" ya da "eth0" gibi bişey gelmiyor mu?)
Eğer VirtualBox üzerinden BT5 kullanıyorsanız, wireless adaptörünüzün sanal makinede açık olup olmamasına bakın.

sshot2.gif

airmon-ng yazdıktan sonra hiç mi birşey göstermiyor? (Üst resimdeki gibi "wlan0" ya da "eth0" gibi bişey gelmiyor mu?)
Eğer VirtualBox üzerinden BT5 kullanıyorsanız, wireless adaptörünüzün sanal makinede açık olup olmamasına bakın.
Vmvare üzerinden kurdum. wlan0 yada eth0 gelmiyor. wireless adaptörana sanal makinede nasıl açacağım? Normalde mozilla ile internete giriyor. Yardım edersen sevinirim kardeş:)

Backtrack i çalıştırdıktan sonra, o pencerenin altında cd, yuvarlak, usb, bilgisayar resmi falan var ufak. Sağ altta görürsün. Usb simgesinin üstüne tıkla (3.) , wireless adaptörünün yanına tik at.

JmvEQ.png

Backtrack i çalıştırdıktan sonra, o pencerenin altında cd, yuvarlak, usb, bilgisayar resmi falan var ufak. Sağ altta görürsün. Usb simgesinin üstüne tıkla (3.) , wireless adaptörünün yanına tik at.

JmvEQ.png

Deneyeceğim kardeş sağol:)

- - - Güncellendi - - -

Deneyeceğim kardeş sağol:)

Denedim kardeş ama bir türlü olmuyor senin dediğin yerde usb simgesi orayı tıklayınca icon değiştir Connet var connet i seçiyorum. seçip tekrar terminal e airmon-ng yazınca yine bir şey çıkmıyor :(

Arkadaşlar ben pyrit ile çalışmak istiyorum.Fakat virtualbox a ekran kartımı kuramıyorum.Driveri yüklemek isterken your graphic adapter is not supported hatası alıyorum. Yardım edebilir misiniz ? BackTrack5 R3 virtualbox üzerinde kurulu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana çok çok çok sağlam bi wordlist lazım. 3 MİLYONDAN FAZLA KOD DENEDİM AMA OLMADI. Yardımcı olur musunuz ?

VATAN COMPUTER - INCA - IUWA-150M 150MBPS KABLOSUZ USB ADAPT

Yakın bir zaman içinde bu ürünü satın aldım. Üzerinde backtrack3 ile uyumlu yazdığı için backtrack5R3 ile de çalışacağını düşündüm ama konsola "airmon-ng" yazınca adaptörü görüyor. Ama chipseti hakkında bir bilgi vermiyor. Yani kısacası işe yaramıyor. Bunu driver ile tanıtma gibi bir şansım var mı?
Şimdiden teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı