Badlion Client oyuncular gözükmüyor

hilmiyildzx

Picopat
Daha fazla  
Karşımdakı oyuncunun skınını vs goremıyorum, ne yapmalıyım?

2024-05-25_13.58.05.png

2024-05-25_13.58.05.png

Çözüm
Önceden bu durumu ben de yaşamıştım. Badlion Client ayarlarından görseldeki "FPS Boost" kısmına gelip, buradaki ayarları tek tek kapatıp açmayı deneyebilir misiniz? Doğru hatırlıyorsam Badlion Client'in performans ayarlarından bir tanesini devre dışı bıraktığımda oyuncular ve NPC'ler tekrardan görünür olmuştu.
1716677971954.png
Önceden bu durumu ben de yaşamıştım. Badlion Client ayarlarından görseldeki "FPS Boost" kısmına gelip, buradaki ayarları tek tek kapatıp açmayı deneyebilir misiniz? Doğru hatırlıyorsam Badlion Client'in performans ayarlarından bir tanesini devre dışı bıraktığımda oyuncular ve NPC'ler tekrardan görünür olmuştu.
1716677971954.png

Çözüm
Eki Görüntüle 2204890
Yine aynısı hala gözükmüyor dediklerinizi yaptım hocam.

Yine aynısı hala gözükmüyor dediklerinizi yaptım hocam.
Hangi Badlion Client sürümünü kullanıyorsunuz? Ben bu sorunu şu anda yaşamıyorum, 4.3.0 sürümündeyim.

Anlık takılmanın nedenini anlamak zor. Ben işlemcim ekran kartına göre yetersiz kalırken özellikle boş alanlarda takılma durumu yaşıyordum. Görüş mesafesi gibi ayarlarla oynamak gerekebilir.

Anlık takılmanın nedenini anlamak zor. Ben işlemcim ekran kartına göre yetersiz kalırken özellikle boş alanlarda takılma durumu yaşıyordum. Görüş mesafesi gibi ayarlarla oynamak gerekebilir.
Aynen hocam haklısınız. Cubecraft gibi serverlerde drop yemezken hypixelde yiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı