BAFTA'ya göre oyun dünyasının en ikonik karakterleri

Bir Matmazel

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
BAFTA tarafından oyun dünyasının en İkonik karakterleri seçilmiş. 4000 oyuncunun yapmış olduğu seçime göre sıralama şu şekilde:

20 - Nathan Drake - Uncharted
19 - Ellie Williams - The Last of Us
18 - Kazuma Kiryu - Yakuza
17 - Astarion - Baldur's Gate 3
16 - Cloud Strife - FFV VII
15 - Crash Bandicoot - Crash Bandicoot
14 - Solid Snake - Metal Gear Solid
13 - Steve - Minecraft
12 - Pikachu - Pokemon
11 - Arthur Morgan - RDR 2
10 - Shadowheart - Baldur's Gate 3
9 - Kratos - God of War
8 - Master Chief - HALO
7 - Link - The Legend of Zelda
6 - Pac - Man - Pac Man
5 - Sackboy - Little Big Planet
4 - Sonic The Hedgehog - Sonic
3 - Agent 47 - Hitman
2 - Mario - Super Mario
1 - Lara Croft - Tomb Raider

Değerlendirmem: Listeye baktığımız zaman evet kayda değer karakterler var. Özellikle listede bulunan Lara Croft, Agent 47, Shadowheart, Arthur Morgan gibi karakterler burada bulunmayı hak ediyorlar. Bunların dışında bu listeye sitem etmemek elde değil Vito Scaletta, Joe Barbaro, Nico Bellic gibi karakterlere nasıl yer verilmez?

Tüm bunları bir kenara bırakalım Witcher evreninden tek bir karakter yok. Geralt gibi köklü bir karakterin listede en azından ilk 10'da olması gerekirdi. Ve o isim... Yüce Kadın Yennefer. Zaten bu listenin ilk sırasında olması gerekiyor orası ayrı da bu kadın İkonik kelimesinin tam karşılığı be. Nasıl listede olmaz? Bir Tanrıça nasıl listeye dahil edilmez? O kadar manasız ki. Neyse bu liste benim Yennefer damarlarımı attırdı yine sizinle de paylaşmak istedim.

BAFTA tarafından oyun dünyasının en İkonik karakterleri seçilmiş. 4000 oyuncunun yapmış olduğu seçime göre sıralama şu şekilde:

20 - Nathan Drake - Uncharted
19 - Ellie Williams - The Last of Us
18 - Kazuma Kiryu - Yakuza
17 - Astarion - Baldur's Gate 3
16 - Cloud Strife - FFV VII
15 - Crash Bandicoot - Crash Bandicoot
14 - Solid Snake - Metal Gear Solid
13 - Steve - Minecraft
12 - Pikachu - Pokemon
11 - Arthur Morgan - RDR 2
10 - Shadowheart - Baldur's Gate 3
9 - Kratos - God of War
8 - Master Chief - HALO
7 - Link - The Legend of Zelda
6 - Pac - Man - Pac Man
5 - Sackboy - Little Big Planet
4 - Sonic The Hedgehog - Sonic
3 - Agent 47 - Hitman
2 - Mario - Super Mario
1 - Lara Croft - Tomb Raider

Değerlendirmem: Listeye baktığımız zaman evet kayda değer karakterler var. Özellikle listede bulunan Lara Croft, Agent 47, Shadowheart, Arthur Morgan gibi karakterler burada bulunmayı hak ediyorlar. Bunların dışında bu listeye sitem etmemek elde değil Vito Scaletta, Joe Barbaro, Nico Bellic gibi karakterlere nasıl yer verilmez?

Tüm bunları bir kenara bırakalım Witcher evreninden tek bir karakter yok. Geralt gibi köklü bir karakterin listede en azından ilk 10'da olması gerekirdi. Ve o isim... Yüce Kadın Yennefer. Zaten bu listenin ilk sırasında olması gerekiyor orası ayrı da bu kadın İkonik kelimesinin tam karşılığı be. Nasıl listede olmaz? Bir Tanrıça nasıl listeye dahil edilmez? O kadar manasız ki. Neyse bu liste benim Yennefer damarlarımı attırdı yine sizinle de paylaşmak istedim.
Yeneffer'in bir yüceliği yok. Kıskançlıktan fazla yaptığı ne var? Triss şifalı otları kullanarak kendini genç tutarken o büyü yaparak güzelliğini sağlamaya devam etsin :)

Yeneffer'in bir yüceliği yok. Kıskançlıktan fazla yaptığı ne var? Triss şifalı otları kullanarak kendini genç tutarken o büyü yaparak güzelliğini sağlamaya devam etsin :)
Ne Yenn ne Triss ben Shani diyorum coni. Tabii Witcher olmak yalnızlık gerektirir o yüzden hiçbirini seçmeden yoluma devam ettim 🗿

-Tabii malum bölgedeki Elf'e uğramadım değil.

Yennefer yücedir, uludur. Kıytırık Triss ile değil hiç kimse ile kıyaslanamazdır, süperdir, mükemmel kelimesinin tam karşılığıdır, Tanrıçadır. 💃

Ne yenn ne Triss ben SHA'ni diyorum coni. Tabii Witcher olmak yalnızlık gerektirir o yüzden hiçbirini seçmeden yoluma devam ettim 🗿

-Tabii malum bölgedeki Elf'e uğramadım değil.
Yüce Yennefer'in ismi küçük yazılmaz. Lütfen dikkat edelim. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı