Bağımlısı olduğunuz MMORPG oyunu hangisi?

Bağımlısı olduğunuz mmorpg oyunu hangisi?

• Oy verenlerin toplamı
    23
  • Anket kapandı .

Metzero

Decapat
Makaleler
1
Merhaba, iyi forumlar.

Bağımlısı olduğunuz ve ortaokul, ilkokul döneminde derslerinizi mahveden MMORPG oyunu hangisi?
Ben başlıyorum. 13 yıldır Knight Online oynuyorum 4. sınıfta düştüm bu batağa 😀

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 2009 gibi Metin2'ye neymiş diye girip baktım 23 Lv'e kadar dayanabildim. Bir daha da bulaşmadım.

Yakın 2 arkadaşım hala Knight Online oynar. Oyun içi Item satarak 2 haftada 200-300 TL kazanabildikleri söyledi. Şaşırdım.

Ben 2009 gibi Metin 2'ye neymiş diye girip baktım 23 Lv'e kadar dayanabildim. Bir daha da bulaşmadım.

Yakın 2 arkadaşım hala Knight Online oynar. Oyun içi ıtem satarak 2 haftada 200-300 TL kazanabildikleri söyledi. Şaşırdım.

Evet çok para dönüyor aylık günde 8-10 farmlayarak bir 1500-2000 lira kazanabiliyorsun. Şu an Knight Online'daki en elit çar 250-300 bin TL mesela.

Ben 2009 gibi Metin2'ye neymiş diye girip baktım 23 Lv'e kadar dayanabildim. Bir daha da bulaşmadım.

Yakın 2 arkadaşım hala Knight Online oynar. Oyun içi Item satarak 2 haftada 200-300 TL kazanabildikleri söyledi. Şaşırdım.

Metin2'de iyi bir çarın varsa günde 200 TL kazanıyorsun. Ben kendi çarımı diziyorum, çok az kaldı.

Evet çok para dönüyor aylık günde 8-10 farmlayarak bir 1500-2000 lira kazanabiliyorsun. Şu an Knight Online'daki en elit çar 250-300 bin TL mesela.
Hatta bazen Steam'den oyun oynarken vs "Saat 22:00'da JR'm var. Hızlıca yenip bitirelim" gibi muhabbetler dönebiliyor 😂 . Bir kere merak ettim. Dedim Discord üzerinden yayın açın izleyeceğim. Boss tarzı bir düşman summon oldu. Sunucudaki herkes dakikalarca Attack spamladı😑.

Hatta bazen Steam'den oyun oynarken vs "saat 22:00'da Jr'm var. Hızlıca yenip bitirelim" gibi muhabbetler dönebiliyor 😂. Bir kere merak ettim. Dedim Discord üzerinden yayın açın izleyeceğim. Boss tarzı bir düşman summon oldu. Sunucudaki herkes dakikalarca attack spamladı😑.

O Event günde 2 kere oluyor juraid mountain. Kazanırsan sabah ve akşam JRsini sadece o Event'lardan 40M falan geliyor. 100M şu an 60 lira yanılmıyorsam.

Konuyu okumadan önce kendi kendime kesin bu konu, bir Knight Online oyuncusu tarafından açılmıştır dedim ve yanılmadım. :)
2005-2015 yılları arasında oynadım. Maalesef artık oynanacak hali kalmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı