En çok özlediğiniz MMORPG hangisi?

Tercihiniz ne olurdu?

• Silkroad Online

• Knight Online

• Metin 2

• Cabal Online

• Neverwinter

• Diğer...

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

chnzcn

Hectopat
Daha fazla  
Farz edelim bol vaktiniz var. İçinizde bir özlem. Ah şu oyunun eski günleri olsada oynasam. Heh işte,şu oyun hangi oyun? Ben tercihimi kesinliklikle Silkroad'ın level sınırı 100 level olduğu zamana geri dönüp. Heart'da Demon beklemekten yana kullanacağım.:cry:

Metin2 diyorum, eski arkadaşlıklar, eski dostluklar çok iyiydi. Hele yapılan kuleler, +0 dolunay çıkartmak için uğraşlarımız ve hiç unutmam. KDP zor bulunan bir silahtı, çıkarmıştım şansıma. Demircinin önündeyim dedim bi atıyım yere nasıl gözüküyor. Nasıl bir kafa yaşıyorsak ozaman. Etrafa baktım kimse yok attım yere hilecinin biri alıp kaçtı. Kaç gün üzgün gezdiğimi bilirim :D

Hey gidi eski günler...

Cabal Online ilk çıktığında resmen bir devrimdi. Yetenek animasyonları inanılmazdı o döneme göre. Listedeki tüm oyunları denemiş ve özellikle Knight'ı uzun süre oynamış biri olarak diyebilirim ki Cabal Online bambaşka bir oyun.

Şimdilerde oyunda orta düzeyde oyuncu kalmadı. Yeni başlayan birinin para yatırmadan güncel karakterleri yakalaması çok zor. O nedenle oyun biraz durgun. Hala arada bir açıp tek başıma zindanlara girerim.

Metin2 diyorum, eski arkadaşlıklar, eski dostluklar çok iyiydi. Hele yapılan kuleler, +0 dolunay çıkartmak için uğraşlarımız ve hiç unutmam. KDP zor bulunan bir silahtı, çıkarmıştım şansıma. Demircinin önündeyim dedim bi atıyım yere nasıl gözüküyor. Nasıl bir kafa yaşıyorsak ozaman. Etrafa baktım kimse yok attım yere hilecinin biri alıp kaçtı. Kaç gün üzgün gezdiğimi bilirim :D

Hey gidi eski günler...
Zaten böyle anılar olunca unutulmaz oluyor. Şahsen hangi oyunu oynarsam oynayayım Silkroad keyfi vermiyor. Eminim size de öyledir.

Jenerasyon farkından da kaynaklanıyor biraz. Knight Online deyince 80 ve 90ların başında ki jenerasyonu kapsar. Metin2 biraz 96, 97, 2000 falan kapsıyor. Bu entry biraz tepki alacak gerçi. :)
Silkroad da Knight Online aynı jenerasyonu kapsıyor genelde. Zamanında az Knight Online, Silkroad kavgası yapmadık. :)

Jenerasyon farkından da kaynaklanıyor biraz. Knight Online deyince 80 ve 90ların başında ki jenerasyonu kapsar. Metin2 biraz 96, 97, 2000 falan kapsıyor. Bu entry biraz tepki alacak gerçi. :)
Silkroad da Knight Online aynı jenerasyonu kapsıyor genelde. Zamanında az Knight Online, Silkroad kavgası yapmadık. :)
Ahahah aynen öyle iki tarafında birbirine çamur atması komik oluyordu. Oyunu bizzat kendimiz yapsak o kadar savunmayız. Nasıl sahiplendiysek artık. O zamanlar yayıncılık olayları olsaydı tahminimce şuan LOL,Fortnite,PUBG'i bu kadar popüler olmazdı.

Knight Online ve Silkroad iyice pay to win e çevirmeseydi oyunları şuan da çok büyük kitleye sahip olurlardı. Türkiye'de ki oyuncu; çocuk, genç, yaşlı kitleyi avucunda tutan 2 oyun bunlar.

Metin2'nin eskiden ayrı bir zevki hazzı vardı.Şimdi hesapların aylık giderleri var.Yukarda arkadaşında yazdığı gibi +0 dolunay için az uğraşmazdık ama çıkıncada o mutluluk farklıydı.Şimdi ki Metin2 sadece paradan ibaret.Ne kadarda çocukluğumuzu geçliğimizide harcasada Metin2 farklıydı be.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı