MMORPG oyunu önerisi

Oyuncusu yok derken daha az oyuncu mu var? Yine online yani değil mi?

Peki oyundaki ana içerikleri görmek için ne kadar görev yapmak gerekiyor?

Günlük ortalama 3 saat ile hardcore olmasa da yapmam gereken en önemli şeyleri yapıp yine zevk alır mıyım?

Teşekkür ederim yanıtın için.

Hocam tam saat veremiyorum. Öğrenci olduğum için muhtemelen günden güne değişir. Siz oyunu önerir misiniz son tavsiyeniz olarak? Zaman geçirip eğlenme açısından. Bir de siz hangi serverde oynadınız?
Türkiye sunucusunda çeşitli sebeplerden ötürü neredeyse tüm oyuncular EU sunucusuna geçti. Bu sebepler kimi oyuncuya göre ping sorunu, kimi oyuncuya göre yönetim ile ilgili. Oyundaki tüm ana görevler yaklaşık olarak 1 hafta gibi bir sürede bitiyor. Ana içerikleri görevleri bitirmeden de görebilirsin. Oyun eskiye nazaran çok yardım ediyor. Günde 3 saat oynamak yeterli. Çeşitli etkinlikler ile daha da zevk alacağını düşünüyorum. Bu etkinlikler gerçek parayla satılan oyun içi eşyalar. Tabii ki 3 saat oynama ile bir başka oyuncunun 6 saat oynaması arasında çok fark var.

Tower of Fantasy, Genshin Impact ile birebir aynı gibi daha önceden Genshin'i de oynadım ToF sarıyor. Ayrıca tamamen Online herkesin kendi dünyası yok karışık. O yüzden daha çok sevdim çünkü Single Player oyun oynuyormuşuz gibiydi Genshin'de.

GeForce NOW'da var mı? Varsa eğer yol yakınken onu denemek isterim, yoksa genshinin içinde boğulup gideceğim.

Türkiye sunucusunda çeşitli sebeplerden ötürü neredeyse tüm oyuncular EU sunucusuna geçti. Bu sebepler kimi oyuncuya göre ping sorunu, kimi oyuncuya göre yönetim ile ilgili. Oyundaki tüm ana görevler yaklaşık olarak 1 hafta gibi bir sürede bitiyor. Ana içerikleri görevleri bitirmeden de görebilirsin. Oyun eskiye nazaran çok yardım ediyor. Günde 3 saat oynamak yeterli. Çeşitli etkinlikler ile daha da zevk alacağını düşünüyorum. Bu etkinlikler gerçek parayla satılan oyun içi eşyalar. Tabii ki 3 saat oynama ile bir başka oyuncunun 6 saat oynaması arasında çok fark var.
Hocam nasıl eu üzerinden oynayacağım ? İndirdim oyunu şimdi .

Hocam nasıl eu üzerinden oynayacağım ? İndirdim oyunu şimdi .
Oyunu nereden indirdiniz? LOL'deki gibi oyun içi sunucu değiştirme olayı yok. Bu siteden istemciyi indirin. Black Desert Online. Önceden istemciyi indirebilmek için VPN'yi açmak gerekiyordu sanırım o olay kalkmış. Oyunu indiremez ya da kayıt olamazsanız VPN ile deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı