Bağlantısı kopmayan akıllı saat önerisi

TDSDoctor

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba akıllı saat alacağım fakat herhangi bir kopma yaşanmasını istemiyorum. Kullandığım 1-2 modelde bunu yaşadım salondan mutfağa gidiyorum bağlantı kopuyor fakat salona dönünce geri bağlanması için programa girmem gerekiyor ( kulaklığımı aynı şekilde test ettim herhangi bir işlem yapmadan geri bağlanıyor). Bütçem 1000 fakat aşabilirim.

Öyle bir saat bulursan bana da söyle :D.onun dışında saatler belli bir mesafe sonra bağlantısı kesilir. Ama o tarz bir şey arıyorsan akıllı bileklik alabilirsin. Mi Band 5 gibi.

Öyle bir saat bulursan bana da söyle :D.onun dışında saatler belli bir mesafe sonra bağlantısı kesilir. Ama o tarz bir şey arıyorsan akıllı bileklik alabilirsin. Mi Band 5 gibi.
Hocam demek istediğim öyle değildi :D Sürekli kopma sorunu yaşadığım için farklı bir saat arıyorum eskiden honorun akıllı bilekliğini kullanıyordum ve üstte yazdığım hiç bir problemle karşılaşmadım. Örnek veriyorum telefon cebimde ancak kendi kendine kopuyor demek istediğim buydu.

O zaman uygulamanın arka planda çalıştırılması kapalı büyük ihtimal. Ayarlardan açabilirsiniz. Bende de oluyordu açtım kapanmadı. Yoksa aklıma başka bir şey gelmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı