Çözüldü Bağlı hoparlör veya kulaklık yok hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hasansioooo

Centipat
Yer
Moskova Cephesi
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyim ab
Öncelikle merhaba, bu sorun dün yaşanmaya başladı. Bilgisayarımın şifresini unuttuğum için hem sıfırlamak hem de Windows 8 iken Windows 10 yapmak istedim ve başarılı oldum fakat format atmama rağmen başlıkta belirtiğim gibi bağlı hoparlör veya kulaklık yok hatası aldım. 2 kere daha format attım fakat olmadı, yine aynı hatayı verdi. Ses sorunlarını gider dediğimde bağlı aygıt bulunamadı hatası veriyor fakat ben aygıtı bağladım ve çalışır durumda ve sürücüler de güncel. Kayıttan yürüt bölümünde Dijital Ses HDM diye bir şey var ve takılı değil diyor.

Ekran kartı modelim ATI Radeon HD 7350.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakart modelini yazar iseniz sisteminize uygun sürücüleri tarafınıza bildirebiliriz.
merhabalar aynı sorunu yaşıyorum iki aydır ve bilgisayarımdan ses çıkmıyor sadece bluetooth kulaklık takınca ses alıyorum bilgisayardan. anakart modelim: asus x555bp. radeon r5 amd a9-9420 kullanıyorum. şimdiye kadar yüzlerce şey yaptım yüzlerce program yükledim olmadı. size güveniyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Geri
Yukarı