Nasıl seslendirmen olunur?

YusufAli123

Centipat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP Victus 15-FA1018NT Laptop :
Intel i7 13700H
16GB 3200MHz Ram
1TB NVMe M2 SSD
RTX 4050
Meslek
Öğrenci
Bu konu hakkında hiçbir fikrim yok. Bir anda aklıma geldi bir araştırayım dedim. Burasına da güvendiğim için ilk buraya sorayım dedim. Seslendirmen yani dublajcı falan nasıl olunur? Ne okunması gerekli? Okudum diyelim ne yapmam gerekli? Etrafımdaki herkes sesin çok iyi dublajcı ol deyip duruyor. İnternetten biraz baktım okul okumanıza gerek yok sadece sesiniz iyi olsa olur diyordu. Yani kısaca nasıl seslendirmen olurum?

Okumak istiyorsan konservatuvar olabilir, diğer türlü kendini kanıtlaman gerekir sesinle ilgili paylaşımlar yapabilirsin örneğin şunun gibi;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Okumak istiyorsan konservatuvar olabilir, diğer türlü kendini kanıtlaman gerekir sesinle ilgili paylaşımlar yapabilirsin örneğin şunun gibi;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu konservatuvar bölümü sayısal mı oluyor sözel mi şaun 10. sınıftayım 11 de bölüm seçeceğiz ona göre seçerim bir de bu bölümün de bölümleri falan varmış galiba onlar hakkında bir bilginiz var mı ne seçmem lazım yani tam olarak hiç bilmiyorum.

Geri
Yukarı