Çözüldü Bahçeye düşen 200 Euro'yu nasıl alabilirim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cami ne yapacak o parayı? İmamlarına gönderecek. Bayağı hayırlı bir iş oldu. :D Cami'ler her hafta bağış istıyorlar. Bu bağışlar nereye gidiyor açıkçası merak ediyorum.

Hocam bir yere gitmiyor, bizim camii hocamız alınan paraların nereye gittiğini açıklıyor. Kur'an kursunun iç yapımı çok maliyetliymiş.

Öncelikle sizi uğraşınızdan dolayı tebrik ederim. Dünden beridir konuyu takip ediyorum sayenizde heyecanlı ve güzel sohbet ortamı oluşmuş oldu forumda. Bunun için teşekkürler. Paranız hayırlı olsun. Bir de söylemek istediğim bir şey var o parayı alma günah, haram diyen kişilere söylemek istiyorum kim olsaydı o parayı alırdı. Kimse beni kandırmasın hele ki şu zamanlarda. En iyisini yaptın. Herkes muradına erdiğine göre konuyu takipten çıkıyorum. İyi günler 🥰😘

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle sizi uğraşınızdan dolayı tebrik ederim. Dünden beridir konuyu takip ediyorum sayenizde heyecanlı ve güzel sohbet ortamı oluşmuş oldu forumda. Bunun için teşekkürler. Paranız hayırlı olsun. Bir de söylemek istediğim bir şey var o parayı alma günah, haram diyen kişilere söylemek istiyorum kim olsaydı o parayı alırdı. Kimse beni kandırmasın hele ki şu zamanlarda. En iyisini yaptın. Herkes muradına erdiğine göre konuyu takipten çıkıyorum. İyi günler 🥰😘

Çok teşekkür ederim hocam, iyi ki varsınız. :)

Özellikle @495477 hocam, sizin yeriniz çok ayrı. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı