Bahşiş Terörü

• Konuyu başlatan Soner Gül
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 907
Yapıcak bir şey yok. Daha geçtiğimiz Cumartesi günü gördüm arabanın üstüne atlıyorlar resmen. Adam indi kovdu tam gidiyor yine atlıyorlar. 5 lira için ya ölücekler ya sakat kalıcaklar. Zaten beyinleri özürlü bunların genelde küçükler ama 15-16 yaş arasıda çok var.

Yapılacak tek şey polisin, zabıta ile çalışması. Aynı bu şekilde alacaklar bir araba. Yem edilecek. Zabıta da çocukları birer birer toplayacak. Eğitimi ve aile geçinimi kötü olan çocuklar toplanacak. En ağır ceza olan çocukları ailelerinden alacaklar. Çocuk esirgeme kurumlarına verilecek. Yoksa içeri alıp, salındıktan sonra o çocuk aynı şeyi tekrar yapar. Medeniyetsizlik diz boyu.

Şu rezilliğe bak be! Nasıl bir ülke bura böyle? Hangi yüzyılda yaşıyoruz ve hangi sorunlarla uğraşıyoruz? Uğraşılan sorunlara bak! Dünya bu tarz saçmalıkları 100 yıl önce aşmış, 3. dünya ülkesi olan Türkiye ise daha hala aşamamış. Türkiye'nin Avrupa Birliğine alınmama sebeplerinden sadece 1 tanesi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen bizim düğün arabalarının önünü kestiler Altunizade trafiğinde :) Yaşına, başına, sıfatına bakmadan indim kovdum yani kimse kusura bakmasın.
Arabadaki çiçekleri kopartmaya kalktılar resmen, çocuk gözüyle bakmam ben onlara.
Neymiş efendim ekmek parasıymış, 10 liralık harçlık için arabanın anasını ağlatıyorlar. Başlarım öyle ekmek parasına.

Kendi düğünüm olsun, bunlara tek kuruş verirsem adam değilim, önüme çıkana acırsam yine adam değilim.
Cani falan sanmayın beni, bunların yaptığı şerefsizliktir, hele aşağıdaki videodaki beyinsizler, diyecek laf yok valla.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı