Bakan Özer: 2022 eğitim vizyonumuz okul tuvaletlerini onarmak

Meslek Lisesinde okuyan biri olarak diyebilirim ki, bir anlamı yok. Sigara içenler ayrı, tavanı ve kapıları yıkanlar ayrı.

12. sınıfım ve okulun 4 katında erkekler tuvaleti var, hepsi kötü durumda. 3 sene içerisinde tuvaletlerin bu kadar kötü kullanıldığını görmemiştim.

Meslek Lisesinde okuyan biri olarak diyebilirim ki, bir anlamı yok. Sigara içenler ayrı, tavanı ve kapıları yıkanlar ayrı.

12. sınıfım ve okulun 4 katında erkekler tuvaleti var, hepsi kötü durumda. 3 sene içerisinde tuvaletlerin bu kadar kötü kullanıldığını görmemiştim.
Hocam ben belki 4 5 yaşımdan beri meslek liselerine gidip görürüm ortamları. Babam küçükken bile götürürdü beni okuluna.

En son okuluna gittiğimde tuvalete girmiştim. Hayatımda gerçekten gördüğüm en kötü kullanılmış tuvaletti.
Adamlar kırıp dökmüşlerdi.

En son okuluna gittiğimde tuvalete girmiştim. Hayatımda gerçekten gördüğüm en kötü kullanılmış tuvaletti.
Adamlar kırıp dökmüşlerdi.
Asma kattaki tuvalete giderdim hep, çünkü özellikle 9. sınıflar tuvaleti kötü kullanır ve başka katta açık olmazdı. Hem asma katta sadece laboratuvarlar olduğu için gelen geçen pek olmazdı, bir gün gittiğimde tavanı aşağı çökmüş şekilde buldum, tavanla dertleri nedir ya? Daha sonra hiç açmadılar orayı.

Geri
Yukarı