Milli Eğitim Bakanı Özer: Şu anda en güvenli ortam okullardır

Milli eğitim Bakanı Mahmut Özer, en güvenli ortamın okullar olduğunu söyledi. Özer, yüz yüze eğitime ara verilen sınıf sayısı düşük olduğundan dolayı son kapatılacak yerlerin okullar olduğunu belirtti.

Özer, vatandaşlarımızı Sağlık Bakanlığının belirlediği tedbirlere de uymaya devam etti. Bu durumun aşırı da önemli olduğunu söyledi. Ayrıca Özer, kalabalık sınıfların yaygın olmadığını, istisnai bir durum olduğunu, gerekli önlemlerin de alınacağını belirtti.

Bu demek oluyor ki okulları tekrardan kapatma riskini göze almayacaklar. Yapılan açıklamalar onu gösteriyor, bence de artık kapanmamalı. Eğitim seviyesi zaten yerlerde, okulları kapatarak o kalite gittikçe düşüyor. Online eğitim geçildiğinde, herkesin aynı imkanı olmayabiliyor. Bazılarının evinde interneti olmuyor, bazılarının elektriği olmuyor. 2021 yılındayız ve şaka gibi böyle şeyler ne yazık ki yaşanıyor. Yüz yüze eğitime devam edilmesi dileğiyle. Bu lafı eski bakan da demişti ama okullar 2 ay sonra kapatılmıştı. Umarım öyle olmaz diyelim.

Kaynak.
 
Katılım
16 Haziran 2021
Mesajlar
4.388
Çözümler
5
Yer
Dünyada Cehennemi Yaşıyor
Milli eğitim bakanı mahmut özer, en güvenli ortamın okullar olduğunu söyledi. Özer, yüz yüze eğitime ara verilen sınıf sayısı düşük olduğundan dolayı son kapatılacak yerlerin okullar olduğunu belirtti.

Özer, vatandaşlarımızı sağlık bakanlığının belirlediği tedbirlere de uymaya devam etti. Bu durumun aşırı da önemli olduğunu söyledi. Ayrıca özer, kalabalık sınıfların yaygın olmadığını, istisnai bir durum olduğunu, gerekli önlemlerin de alınacağını belirtti.

Bu demek oluyor ki okulları tekrar kapatma riskini göze almayacaklar. Yapılan açıklamalar onu gösteriyor, bence de artık kapanmamalı. Eğitim seviyesi zaten yerlerde, okulları kapatarak o kalite gittikçe düşüyor. Online eğitim geçildiğinde, herkesin aynı imkanı olmayabiliyor. Bazılarının evinde interneti olmuyor, bazılarının elektriği olmuyor. 2021 yılındayız ve şaka gibi böyle şeyler ne yazık ki yaşanıyor. Yüz yüze eğitime devam edilmesi dileğiyle. Bu lafı eski bakan da demişti ama okullar 2 ay sonra kapatılmıştı. Umarım öyle olmaz diyelim.

Kaynak.

Pov: Zeka seviyenin maymundan düşük olduğunu dolaylı yoldan açıkla demişlerdir.

:D :D :D
 

heySiri

Hectopat
Katılım
26 Şubat 2020
Mesajlar
5.262
Makaleler
10
Çözümler
45
Yer
/Users/heySiri
Aynen kardeşim, aras kargo aç kapıyı. Herhalde tam tersini diyeceklerdi, dil sürtmesi yaşamışlar (!) Bu bakanı istifa ettirmek bizim görevimiz (!).


Bu kadar ciddi oluyorlar ya bide.
 

m3081

Decapat
Katılım
7 Ekim 2020
Mesajlar
3.527
Makaleler
3
Çözümler
16
Katılım
20 Temmuz 2020
Mesajlar
2.705
Çözümler
2
Yer
Gaziantep
Hayaller:
images.jpeg

Hayatlar:
images (1).jpeg

Sonuç: "OkuLlAr eN güvenli oRtamLarDıR."
 

Yeni konular

Yukarı