Bakan Pakdemirli: Her yardımı kabul etmiyoruz, düşük kapasiteli uçaklar kalabalık meydana getirebiliyor

Sanırım cidden olaylardan habersizsiniz. DW'nin resmi Twitter sayfalarına ve DW Türkiye'nin muhabirlerinin yaptıkları haberlere bakın.
İyi de Türkiye, AB ile para karşılığında mültecileri tutma konusunda anlaşma yapmış bir ülke. (18 Mart 2016) Almanya ve Avusturya yetkililerinin bunu söylemesi ya da DW'nin bunu dile getirmesinde yanlış olan ne var?

Tamam atın. Ben takip ediyorum ama göremiyorum.
Sadece bununla sınırlı değil daha çok vakaları var fakat kaydetmediğim için hepsini bulamıyorum.
Ekran Görüntüsü (57).png

DW'nin bunu dile getirmesinde yanlış olan ne var?
Yanlış şudur, DW Avrupa'da mülteci karşıtlığı yaparken Türkiye'de mülteci güzellemesi yapıyor. Bu haberler tıpkı yandaş medyanın haberleri gibi algı oluşturuyor.

Yanlış şudur, DW Avrupa'da mülteci karşıtlığı yaparken Türkiye'de mülteci güzellemesi yapıyor. Bu haberler tıpkı yandaş medyanın haberleri gibi algı oluşturuyor.
Güzellemesini yapacak tabi bağlı olduğu ülke mültecilerden kurtulmak için parasını vermiş, senin ülken de kabul etmiş. :D Ben Merkel'in sözlerinden de kendi adıma rahatsız olmadım. Kendi halkı için en iyisini yapıyor, mültecilerin bakıcılığını yapanı da övüyor. Söyleyene değil, söyletene bakmak lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı