Steam Bakiye nasıl nakite çevrilir?

Bunun kesintisi çok fazla bu yüzden oyun satış sitesi arıyorum.

Bunun için bildiğiniz bir site var mı acaba?

Sitelerden veya aracı ile.
Aracıdan kastınız forumdan birinin aracı olması mı? Acaba bildiğiniz herhangi bir site var mı steam üzerinden oyun satabileceğim?

Son düzenleme:
Steam'de yaklaşık 1000TL bakiyem var ve bu bakiyeyi banka hesabıma çekmek istiyorum. Biraz araştırdım ve bunun için en iyi yöntemin hediye oyun yollamak olduğuna karar verdim. Sanırsam forum üzerinden de bu yapılıyormuş fakat güveni nasıl sağlayabilirim? Eğer yasak değil ise bu oyun satışında aracı olan herhangi bir site var mı veya forumdan hangi konu başlığı altında bunu yapabilirim?
100 tl kadarı ile hediye atabilirsiniz karşılığında para atılır

Şöyle de oluyordu sanırım: Steam bakiyenle bir oyun satın alıyorsun ve oyunu 2 saatten fazla oynamadan iade ediyorsun. İade ederken "banka hesabına aktar" seçeneği olması lazım. Ona tıklayıp paranı alıyorsun. Ama bu eski bir taktit. Hala çalışıyor mu emin değilim.

Bu dediğiniz kart ile alışveriş yaparsanız geçerli, halihazırda Steam bakiyesini karta aktarma yok.

Şöyle de oluyordu sanırım: Steam bakiyenle bir oyun satın alıyorsun ve oyunu 2 saatten fazla oynamadan iade ediyorsun. İade ederken "banka hesabına aktar" seçeneği olması lazım. Ona tıklayıp paranı alıyorsun. Ama bu eski bir taktit. Hala çalışıyor mu emin değilim.
öyle yapınca bakiyeyle aldığını bakiyeye, karta aldığını karta iade ediyor

Hocam skin ile uğraşmayın kesinti oluyor buradan ilan açın %20 indirimli oyun satışı diye. İlk birkaç küçük siparişi önce oyunu göndererek güven sağlayın sonrakilerde zaten ilk parayı alıyorsunuz. 800 TL nakit olarak geçer.

Geri
Yukarı