Bakkal İnsan Belirtileri

Bir bakkal mı yoksa ustamı bilmem ama tamir bölümünde onlarca çerçevelenmiş bir çok ödül almış bir büyüğümden toplama kasa aldım. Fiyatı ise sadece 400₺, içinde ekran kartı olarak AMD Radeon HD 5450 var. Ama bana ne dedi biliyor musunuz? Al GTA 5 aç oyna, ultra ayarlarda açar. Tamam abi dedim.

- Abi laptopta oyun oynanmaz ben size 2 bine masaüstü yapayım.
- Windows 10'da çok sorun var şu an herkes 7 kullanıyor. (Geçen Kadıköy'de bir bilgisayarcı da şahit oldum.)
- Ekran kartı modeli nedir ? - Ekran kartı 2 GB abicim.
- Lenovo, Asus, Acer, HP, Toshiba, Casper, MSI vb. alma teknik servisle uğraşırsın. (Bu olayı da anlamam. Her markanın teknik servise gönderilen ürünleri var. Trilyonluk şirketler bütün ürünlerini arızalı üretecek değiller. Herkes kendi kullandığı markaya iyi demek dışında hiçbir şey bilmiyor.)

Peki :) Bu arada bana bir bakkal amca dedi ki biz bu bilgisayarı 10.000 tl'ye topladık özelliklerini sorduğumda i7 4970k,16 GB DDR3 ram, Z97 Anakart ve GTX 970 le karşılaştım. :'( İşin acı tarafı o zamanlar DDR4 teknolojisi sık sık kullanılıyordu.

Bir bakkal mı yoksa ustamı bilmem ama tamir bölümünde onlarca çerçevelenmiş bir çok ödül almış bir büyüğümden toplama kasa aldım. Fiyatı ise sadece 400₺, içinde ekran kartı olarak AMD Radeon HD 5450 var. Ama bana ne dedi biliyor musunuz? Al GTA 5 aç oyna, ultra ayarlarda açar. Tamam abi dedim.
Başka bir forumda tüm hazır kasa alma uyarılarına rağmen 3000 TL'ye sistem alan var onun da içindeki kart HD 5450. Sen iyi almışsın 400'e.

Başka bir forumda tüm hazır kasa alma uyarılarına rağmen 3000 TL'ye sistem alan var onun da içindeki kart HD 5450. Sen iyi almışsın 400'e.

3000₺'ye HD5450 mi? Yazık vallahi, o yüzden bu ülkenin beli doğrulmuyor. Hak yemek sol elle yemek yemek kadar dikkat çekmiyor bu ülkede!

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı