Bakkal İnsan Belirtileri

Kasa fanı almak için bakkala gittiğimde adama 120mm kasa fanı varmı dedim. Var ama her kasaya olmaz :D kasan hangi marka dedi. Bende gıcıklığına modeline söylemeksizin sadece Corsair dedim. Adam eliyle sen boşver korsanı :D onlar adi oluyor bak buna takarsın hem 3 tane fan yeri var demeye kalmadı ben abi saol vazgeçtim dedim. Kasa modeli tabiki Frisby :D

Kasa fanı almak için bakkala gittiğimde adama 120mm kasa fanı varmı dedim. Var ama her kasaya olmaz :D kasan hangi marka dedi. Bende gıcıklığına modeline söylemeksizin sadece Corsair dedim. Adam eliyle sen boşver korsanı :D onlar adi oluyor bak buna takarsın hem 3 tane fan yeri var demeye kalmadı ben abi saol vazgeçtim dedim. Kasa modeli tabiki Frisby :D
Sen kasa fanı almaya gitmişsin. Adam sana kasa satmaya çalışmış. Bu nasıl kafa la :)

Bizim burada bir bakkal var isterseniz gideyim bir konuşayım:D Oradan dandik fare alacağım zaten. En azından plan bu. Fareler kafam kadar ama neyse ben de yazayım.

Neye bakmıştın yeğenim?

Ben fare alacaktım.

Nasıl bir şey lazım?

İyi olsun yeter:D

Al bunu bak çok güzeldir.

Bunun markası ne amca ne ilk defa görüyorum.

Yazıyor işte. Markayı boş ver:D

Kaç para?

90 TL sana 30 olur:D

İyiymiş alıyorum.

Bir hafta sonra:

Amca fare bozuldu.

Fiş var mı?

Fiş vermedin ki:D

Fiş yoksa yenisi de yok.

Olması muhtemeldir. Ben genede isterseniz bir görüşeyim. Ha bu arada bir de şu var:

Ne alacaksın?

Oyun bilgisayarı.

Bütçen ne?

2500 TL

Bu çok güzel:

İntel core İ7

GT 730

Pegatron ana kart

Corsair kasa

DDR 3 16 GB ram...

Neyse gerekirse gerçek veri için gider konuşurum:)

Geçen sene tahminen yaz aylarında ders çıkışı ne var ne yok diye öylesine okulun karşısındaki PC bakkalına girdim. İyi, güzel, hoş yalandan ortaya "Ben ekran kartı alacaktım ama fazla bir bilgim yok." dedim. Adam da "Tabi buyur nasıl bir şey istiyorsun ?" dedi. Bende "BF 4 oynatsın, yeri geldiğinde de GTA 5 oynamak istiyorum ama büyük çoğunlukla hafif olan Point Blank tarzı oyunlar oynuyorum." dedim. Adam "Bende ATİ 5450 var, BF 4'ü rahatça oynatıyor istersen 100 TL'ye vereyim." dedi. Bende "Belki sonra." dedim çıktım. Bilmesek inanıp keriz yerine konulacağız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı