Bakkal + TTNet

Superonline bir her yere gelse bu TTNET'i kökten bitirecek valla. İstanbul'da 25 Mbit Fibernet kullanıyorum 4 MB/S ile indirme yapabiliyorum. İnanılmaz ya.

Olay sadece tornavida değil, fan temizliği için gerekli makine de yok. Fakat düzgün bir şekilde yapamadı.

TTNet dışında farklı alternatifim yok. Doğu'da görev yapmaktayım. Taahhütüm de yok fakat TTNET dışında kotalı olan telefon paketleri dışında seçenek yok. Alt yapı berbat. İlgi berbat. Zaten yeni hat çektirmeme rağmen aşırı bir şekilde internet kopması yaşamaktayım.

Ben makine kullanmıyorum komple söküp havlu kağıt ile temizliyorum. Sende bu şekilde yapabilirsin tabi dediğim ve dediğin gibi elinde uygun incelikte tornavidalar veya seti lazım.

TTnet harici hizmet vereceklerdir superonline ile bir görüş aynı alt yapıyı kullanıyorlar. Altyapı dediğin gibi kötü olabilir ancak sen hangi kabloyu yenilettirdin bilmiyorum ancak bağlantı yerlerini ve ana kutuyu bir elektirikçiye kontrol ettirin.

Ben makine kullanmıyorum komple söküp havlu kağıt ile temizliyorum. Sende bu şekilde yapabilirsin tabi dediğim ve dediğin gibi elinde uygun incelikte tornavidalar veya seti lazım.

TTnet harici hizmet vereceklerdir superonline ile bir görüş aynı alt yapıyı kullanıyorlar. Altyapı dediğin gibi kötü olabilir ancak sen hangi kabloyu yenilettirdin bilmiyorum ancak bağlantı yerlerini ve ana kutuyu bir elektirikçiye kontrol ettirin.
Hocam aynı altyapıyı kullanmıyor Superonline. Superonline'nin kendi alt yapısı var. Mesela biz Superonline'ye geçmek için arayınca burada Fiber olduğunu söylemişlerdi ama TTNET Fiber yoktu.

Sadece adslde aynı hattı kullanıyorlar. Türkiye'de fiber her yere geldikten sonra ttnet tekel olmaktan çıkıcak çünkü ttnet zaten superonline gibi başka şirketlerdende adsl için para alıyor.

Hocam aynı altyapıyı kullanmıyor Superonline. Superonline'nin kendi alt yapısı var. Mesela biz Superonline'ye geçmek için arayınca burada Fiber olduğunu söylemişlerdi ama TTNET Fiber yoktu.
TTnet'in yalanlarına hala inanıyorsan dediklerini kabul edebilirsin :) Bende önceden ttnet kullanıyordum bana da ilk önce geçemezsiniz vs vs yalanlarla kaçırmamaya çalıştılar. Ancak ben direkt geçtim. Ayrıca ayrı hat vs çekilmedi TTnette hangi kabloyu kullanıyorsam bunda da aynı kablo ve hattı kullanıyorum. Telefon no bile değişmedi.

TTnet'in yalanlarına hala inanıyorsan dediklerini kabul edebilirsin :) Bende önceden ttnet kullanıyordum bana da ilk önce geçemezsiniz vs vs yalanlarla kaçırmamaya çalıştılar. Ancak ben direkt geçtim. Ayrıca ayrı hat vs çekilmedi TTnette hangi kabloyu kullanıyorsam bunda da aynı kablo ve hattı kullanıyorum. Telefon no bile değişmedi.
Bilmiyorum. Biz aradığımızda Superonline'yi aradık direk zaten ve onların bizim binada kendi fiber altyapısı olduğu söylendi. TTNET'i arayınca fiber yok dediler ki bu TTNET'in alt yapısı bile olsa 50-60 ping fark etmezdi heralde. Sonuç olarak TTNET Hiper ile 1 MB/S indiremez ve pingim 110'un altına düşmez iken Superonline ile 4 MB/S indirip 50-60 ping oyun oynayabiliyorum. Ve TTNET'e ödediğimiz gibi saçma ücretler ödemiyoruz.

TTNET'i arayınca fiber yok dediler ki bu TTNET'in alt yapısı bile olsa 50-60 ping fark etmezdi heralde. Sonuç olarak TTNET Hiper ile 1 MB/S indiremez ve pingim 110'un altına düşmez iken Superonline ile 4 MB/S indirip 50-60 ping oyun oynayabiliyorum. Ve TTNET'e ödediğimiz gibi saçma ücretler ödemiyoruz.
Biz zaten TTnet'e geç demiyoruz burada anlatılmak istenen TTnet'in yalanlarını açığa çıkarmak.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı