Bakkaldan kargo nasıl alınıyor

İlk defa bakkala (teslimat noktası) kargo söyliyeceğim fakat alırken ne yapacağım bilmiyorum ve kargoya bakkalda bir şey olur diye korkuyorum. Önceden böyle bakkala kargo söyliyen arkadaşlar bilgi verebilir mi?

Bakkal la gidin konusun " ben buraya kargo söylesem alabilir misiniz" diye kabul eder zaten, ne olur ne olmaz kargo teslim kodunu da verirsiniz. Vermesenizde sıkıntı olmaz zaten kargocular teslim ediyor.

İlk defa bakkala (teslimat noktası) kargo söyliyeceğim fakat alırken ne yapacağım bilmiyorum ve kargoya bakkalda bir şey olur diye korkuyorum. Önceden böyle bakkala kargo söyliyen arkadaşlar bilgi verebilir mi?

Ne alacaksınız hocam? Sahibi koyar tezgahın altına bir şey olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Esnaf uygulaması bayağıdır var kargolar size yakın esnaflara teslim ediliyor gidip kargonuz olduğunu söylüyorsunuz isim soy isim söylüyorsunuz bir de telefonunuza gelen kodu söyleyip teslim alıyorsunuz.

Bakkal sahibi biliyor mu?

Hocam teslimat noktası esnaf zaten bu uygulama bayağıdır var bilginiz yok ama fikriniz var sanırım.

Benim demek istediğim eve sipariş etmiyorum teslimat noktasına söyle dedim onda da bakkal çıktı oraya söylüyorum benim bir şey yapmam gerekir mi yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı