Baldur's Gate 3 alınır mı?

Emre_2000

Hectopat
Fiyatı 800TL şu dönemde uygun sayılır ancak benim için inanılmaz pahalı. Yine de zorlayıp alınır mı?

Herkes oyunu öve öve bitiremiyor ama ben CS'den izlerken sıkıldım ve daha önce benzer tarzda bir oyun oynamadım. O yüzden kararsız kalıyorum kendim oynarken eğlenir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatı 800TL şu dönemde uygun sayılır ancak benim için inanılmaz pahalı. Yine de zorlayıp alınır mı?

Herkes oyunu öve öve bitiremiyor ama ben CS'den izlerken sıkıldım ve daha önce benzer tarzda bir oyun oynamadım. O yüzden kararsız kalıyorum kendim oynarken eğlenir miyim?
Dolara geçince daha uygun olabileceğini düşünüyorum öyle olmasa bile indirim zamanı yine 800 liranın altına alınır illa. Bekleyin derim bende 21 kasımda bakıp indirime girerse almayı düşünüyorum.

Öyle ise almayın. CRPG herkese göre bir tür değil. Oyunu ayıla bayıla 200 saat oynamış birisi olarak söylüyorum bunu. Bir de inanılmaz pahalı diyorsunuz, bütçenizi zorlamayın hiç.
Bursla alicam bir hafta aç kalıp anca alırım. 😔

Dolara geçince daha uygun olabileceğini düşünüyorum öyle olmasa bile indirim zamanı yine 800 liranın altına alınır illa. Bekleyin derim bende 21 kasımda bakıp indirime girerse almayı düşünüyorum.
Bende riske giricem galiba o kadar para vermek gerçekten canımı yakicak.

Oyuna youtubede bir kaç kere bakıp bir fikir sahibi olmaya çalıştım. Kendimi zorladım videoyu azıcık daha izleyim belki güzel bir yanını görürüm diye Videoyu 2 dk dan daha uzun süre izleyemiyorum. Çok gereksiz bir oyun gibi görünüyor. Mantığı nedir bu oyunun. Hani 2D bir oyun gibi görüntüsü ve hiç hoşuma gitmeyen bir oynanışı var. Olayı ne bunun neyini seviyor playerler oynayanlar ve sevenler paylaşabilir mi? Sevilecek bir yanını göremiyorum?

Abi şu görüntü açısı çok saçma yani mantıklı değil. Warcraft frozen throne mi oynuyoruz? Anlamadım bir türlü. RPG değil, mmorpg değil, Açık dünya desen oda yok. Oyunu inceleyenler oyunla ilgili bilgi verebilir mi lütfen.
baldursgate-cropped.jpg

Oyuna YouTube'da birkaç kere bakıp bir fikir sahibi olmaya çalıştım. Kendimi zorladım videoyu azıcık daha izleyim belki güzel bir yanını görürüm diye Videoyu 2 dk dan daha uzun süre izleyemiyorum. Çok gereksiz bir oyun gibi görünüyor. Mantığı nedir bu oyunun. Hani 2D bir oyun gibi görüntüsü ve hiç hoşuma gitmeyen bir oynanışı var. Olayı ne bunun neyini seviyor Player'ler oynayanlar ve sevenler paylaşabilir mi? Sevilecek bir yanını göremiyorum?

Abi şu görüntü açısı çok saçma yani mantıklı değil. Warcraft frozen throne mi oynuyoruz? Anlamadım bir türlü. RPG değil, MMORPG değil, Açık dünya desen oda yok. Oyunu inceleyenler oyunla ilgili bilgi verebilir mi lütfen.Eki Görüntüle 2021367

Baldur's Gate 3 diye aratırsan Türkçe ve İngilizce olarak oyunu açıklayan ve insanların neyi beğendiğini anlatan videolar bulabilirsin. Ama bu bakış açınla seni memnun edeceğini sanmıyorum. Önce doğru oyunun videolarını seyret sonra tekrar gel.

Geri
Yukarı