Baldur's Gate 3 Build'leri için kafa yormak gerekiyor mu?

BreaKSooN05

Kilopat
Ben okçu olarak başladım. Ama çok güçsüz kaldı. Takımda da okçu var diye gittim barbarian yaptım. Sonra cleric vs bir sürü yoldaş almış oldum. Şu an 2 barbarian, 1 Warlock, 1 cleric ilerliyorum.

Her karakter içinde güzel Build yapamadım sanırım. Skillerin çoğu hala kullanmadım ne işe yaradıklarını da bilmiyorum. Cleric can basma dışında hiçbir işime yaramıyor. Barbarianlar desen düz vuruş adamı pata küte.

Warlock çok güçlü. Onda da çok skillere dikkat etmedim ama 2-3 skilli var felaket vuruyor.

Baldur's gate build yapılması gekeren, verimlilik düşünülmesi gereken bir oyun değil. Zaten öyle şeyler yaparsanız her şeye tek ata ata geçer hiçbir zevk almazsınız. Oyun bazı noktalarda KAYBETMEYİ bir seçenek olarak sunuyor. Çünkü kaybedince olaylar farklı yöne ilerleyebiliyor.

Ben okçu olarak başladım. Ama çok güçsüz kaldı. Takımda da okçu var diye gittim barbarian yaptım. Sonra cleric vs bir sürü yoldaş almış oldum. Şu an 2 barbarian, 1 Warlock, 1 cleric ilerliyorum.

Her karakter içinde güzel Build yapamadım sanırım. Skillerin çoğu hala kullanmadım ne işe yaradıklarını da bilmiyorum. Cleric can basma dışında hiçbir işime yaramıyor. Barbarianlar desen düz vuruş adamı pata küte.

Warlock çok güçlü. Onda da çok skillere dikkat etmedim ama 2-3 skilli var felaket vuruyor.

Dostum oyun hakkında bir fikrim yok ama zaman isteyen bir oyun o yüzden kafa yorman normal.

Baldur's gate build yapılması gekeren, verimlilik düşünülmesi gereken bir oyun değil. Zaten öyle şeyler yaparsanız her şeye tek ata ata geçer hiçbir zevk almazsınız. Oyun bazı noktalarda KAYBETMEYİ bir seçenek olarak sunuyor. Çünkü kaybedince olaylar farklı yöne ilerleyebiliyor.
Bir alamadım oyunu be hocam.

Baldur's Gate Build yapılması gekeren, verimlilik düşünülmesi gereken bir oyun değil. Zaten öyle şeyler yaparsanız her şeye tek ata ata geçer hiçbir zevk almazsınız. Oyun bazı noktalarda KAYBETMEYİ bir seçenek olarak sunuyor. Çünkü kaybedince olaylar farklı yöne ilerleyebiliyor.

Yok hocam öyle değil, ezbere Build yapıp oynamam hayatta.

Mesele şu, karakterleri tam gücünde kullanamıyorum, tam olarak öğrenemedim yani. Hani mesela level atlıyorum bir şeyler seçtiriyor altında ne yaptığınız da yazıyor. Ama çoğu şeyi hiç kullanmıyorum. Bazıları ne işe yarar anlamıyorum bile.

Geri
Yukarı