Baldur's Gate 3 tam sürüm çıktı!

Oyunu indirip 1 saat kadar oynadım. O 1 saatin 45 dakikası karakter yaratma ekranında geçti. İnsan ırkıyla cinsel organına kadar özelleştirdiğim bir karakter yaratıp oyunu kapattım, yarın sakin kafayla ya yeniden farklı ırk karakter oluştururum ya da yarattığım karakterden devam ederim.

Yok hocam 50 kişiye birden satılan paylaşımlı hesapları almayı pek tercih etmiyorum. Ya benim olsun ya hiç olmasın düşüncesindeyim yani.

Bende de olacak gibi olup sonra olamayan düşünce yapısı o. 10'dan fazla oyun oynadım paylaşımlı hesap alarak almasam 1 tanesine dahi param yetmeyecekti. Güven konusunda sıkıntınız varsa iyi bir siteden ve satıcıdan alındığında sorun olmuyor fakat tabii sizin tercihiniz.

Oyunu indirip 1 saat kadar oynadım. O 1 saatin 45 dakikası karakter yaratma ekranında geçti. İnsan ırkıyla cinsel organına kadar özelleştirdiğim bir karakter yaratıp oyunu kapattım, yarın sakin kafayla ya yeniden farklı ırk karakter oluştururum ya da yarattığım karakterden devam ederim.

Ben de video izleye izleye artık yoruldum bu gece anca oyuna girerim. Sınav haftasından çıkmış gibi bir yorgunluk var üstümde video izlemekten günlerdir başım ağrıdı. Erken erişimde abartısız 3 saatim mi ne gitmişti karakter ekranında ama şimdi herhalde 1 saatte hallederim çünkü çoğu şey aynı.

Hocam yapımcılar yüklemeden önce save'i silip ardından oyunu da silmemizi söylemişti.
Evet oyuna girip maceraları silmeden ana oyunu yükleyince sıkıntı olabilir dediler. Dosyalar çakışabiliyormuş. En temiz deneyim için dediğiniz gibi yapmak en mantıklısı.

Kafadan 6 ayımı çalacak oyun nihayet çıktı.

Benim hedefim Starfield gelene kadar bitirmek ama çok zor duruyor. Oyun 75 ila 100 saat arasında bitiyor demişler de ben o kadar yavaş oynuyorum ki RPG türünü kendimi biliyorum en az 180 saatte falan bitiririm. Yerde gördüğüm en ufak minicik bıçağı, elmayı bile alırım etrafta hiçbir şey bırakmam gider satar para kasarım hep. Millet RPG'lerde fakirlik çekerken zengin zengin bitiriyorum her zaman.

Geri
Yukarı