Baldur's Gate 3 Zamlandı!

Evet hocam zaten ben de sizden görmüştüm destek değişmeyecek yazmış. Bu konuda son mesajda Türkiye için bir değişiklik olacak mı diye sormuşsun karşı taraf hayır çıkışına kadar değişiklik olmayacak demişti.

Üzgünüm, ben de yanlış yönlendirmişim sizi. Bu ülkede en mantıklı olan şey, bir şeyi alabiliyorsan şimdi alman.

Baktılar 10 dolar bile kazanamıyorlar. Türkiye gibi ülkeyi zaten her firma adam yerine koymuyor diye fiyatı arttırmışlardır.
Steam sayfasına yazmışlardı oyun çıkışına kadar fiyat değişikliği olmayacak diye. Ülke belirtmemişler para birimi belirtmemişler. Bu ne demek oluyor yani herhangi bir ülkede kurda para biriminde değişiklik olmayacak demek. Yazsalar sadece Euro ve dolar da değişiklik olmayacak diye yine gidip satın alacam oyunu. Saçmalık Oyun haberleri sayfası zaten zam haberi bölümü olmuş.

Üzgünüm, ben de yanlış yönlendirmişim sizi. Bu ülkede en mantıklı olan şey, bir şeyi alabiliyorsan şimdi alman.
Hocam yapacak bir şey yok satın almıyorum. Uzun sürede bu oyuna bakacağımı düşünmüyorum. Sizlik bir şey yok siz yine gidip sormuşsunuz zam olacak mı diye onların yanlış bilgilendirmesi.

Son düzenleme:
Bu saatten sonra söylenebilecek tek şey yarın sandıkta oyunuzu kullanırken bir oyuna böyle bir fiyat biçilmesine sebep olanlardan hesap sormanız. Ben zam yaptığı için hiçbir firmaya kızmıyorum, kızamıyorum. Kimse babasının hayrına iş yapmıyor, adamlar aylarca 60 dolarlık oyunu Türkiyede 12 dolara sattı.

Larian'a alabilmemiz için birkaç saatliğine eski fiyattan satmalarını istediğim bir ticket attım. Bakalım ne olacak. Hayır deseler bile en azından denedim derim.
Ben de desteğe yazdım oyunun fiyatı değişmeyecek yazmıştınız Türkiye için şimdi neden fiyatı yükseltiniz diye. İçimi döktüm kaale almazlar büyük ihtimal ama içimde kalmasın diye gönderdim.

Larian'a alabilmemiz için birkaç saatliğine eski fiyattan satmalarını istediğim bir ticket attım. Bakalım ne olacak. Hayır deseler bile en azından denedim derim.
İlk ticketa net yanıt vermedikleri için özür dilediler ve daha net bir şey yazdılar. Birkaç saatlik eski fiyattan satma olayı için bir şey demediler, yine de denemeye değerdi. 60 dolarlık oyunu aylarca 12-13 dolardan sattılar, şimdi de 40 dolar civarında satıyorlar. Söyleyecek pek bir şey yok aslında onlar için.
IMG_20230513_155455.jpg

İlk ticketa net yanıt vermedikleri için özür dilediler ve daha net bir şey yazdılar. Birkaç saatlik eski fiyattan satma olayı için bir şey demediler, yine de denemeye değerdi. 60 dolarlık oyunu aylarca 12-13 dolardan sattılar, şimdi de 40 dolar civarında satıyorlar. Söyleyecek pek bir şey yok aslında onlar için.
Bana da yanıt geldi:
Özellikle oyunun tam sürümü için fiyatı değiştirme planı yoktu.

Steam'in en son tavsiyelerini hesaba katmak için bölgesel fiyatlandırmamızı güncelledik. Steam, dünya çapında satın alma gücü ve para birimlerindeki değişiklikleri yansıtmak için önerilen bölgesel fiyatlandırmalarında periyodik değişiklikler yapar.
Şu andan oyunun çıkışına kadar başka bölgesel fiyatlandırma güncellemesi beklemiyoruz.

Bu saatten sonra kimse fiyat değişikliği beklemiyor zaten. İstek listem de çıkardım oyunu alanlara iyi oyunlar ne diyim.

Dosya Ekleri

• larian supp.png
    larian supp.png
    16,7 KB · Görüntüleme: 55

Yeni konular

Geri
Yukarı