Balkondan su tabancası ile gelen geçene sıkmaktan hala zevk alıyorum

Merhaba, birkaç ay sonra 15 yaşıma gireceğim. Başlıkta anlattığım gibi. Bunu benden küçük çocuklar yapıyor ve hala canım heyecan aradıkça yapıyorum. Yani bırakmalı mıyım bilmiyorum. Bu işin uzmanı bile oldum birisinin kafasına çok iyi nişan alabiliyorum ve o kişi şaşkınlıkla suyun nereden geldiğine baktığında yani ayrı bir keyif alıyorum. Hatta defalarca yakalandığımda hatırlıyorum kimisi gülüp geçiyor kimisi düşman gözü ile bakıyor. Sizce bırakmalı mıyım?
Bırakma, tam gaz küfür yemeye devam :D. Kızarlar tabi, niye adamın kafasına su sıkıyorsun.

Hayalimdeki mekanizma. Aslında hep yüksek basınçlı bir su tabancası istemişimdir ama olmadı o tabanca ile metrelerce uzaklıktaki kişilere bile su ulaşır.

Evet biraz saçma olduğunu biliyorum ama işte keyif alıyorum bu durumdan
Hocam o zaman sizi anca bu keser:

Dosya Ekleri

• 1.gif
    1.gif
    2,8 MB · Görüntüleme: 42
Olum hakikaten bana yapılsa gram keyif almayacağım şeyleri insanlara yapınca zevk alıyorum arkadaşımın arabası dalga geçerim yıkarken üstünü başını su yaparım kızar kovar beni sonra tekrar kaput açar eğilirken kafasına kaparım o bana birini bile yapsa kızarım bağırırım.

Olum hakikaten bana yapılsa gram keyif almayacağım şeyleri insanlara yapınca zevk alıyorum arkadaşımın arabası dalga geçerim yıkarken üstünü başını su yaparım kızar kovar beni sonra tekrar kaput açar eğilirken kafasına kaparım o bana birini bile yapsa kızarım bağırırım.

Tabii ki beni de sırılsıklam yapsalar bende kızarım ama benim dediğim şey çeyrek su bardağından bile az.

Ben de zile basıp kaçmaktan zevk alıyordum. En sonunda birisi pompalı çekti. Aklım böyle başıma geldi.

Bende yapardım onu ama adam pompalı çekmiş kovalasa anlarımda...

Son düzenleme:
Ah ah ben de çok istiyorum ama balkonumuz sokağa değil de ormanlık alana bakıyor...

Kardeşimi özel eğitimlerden geçirip 10 metre uzaklıktaki sineğin gözünden vuracak şekilde egitecegim. Mirasımızı devralsin gençler.

Geri
Yukarı