Bandırma 17 Eylül üniversitesi iyi mi?

HayatYordu

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 4 yıllık bandırma 17 Eylül üniversitesi grafik tasarımı bölümüne tercih yapmayı düşünüyorum, sizce nasıl bir üniversite, yetenek sınavı var mı? Merkeze uzaklığı nasıl vs. bana bilgi verebeilir misiniz? Orada okuyanlar bu üniversiteyi tavsiye eder misiniz?

Ben doğma büyüme Bandırmalıyım ama üniversiteye dair aşırı bilgim olmasa da yardımcı olmak isterim. (Lise öğrencisiyim üniversiteli değilim.)

Üniversite devlet hastanesinin üst tarafında kalıyor.
Direkt devlet hastanesine giden 10 numaralı otobüs her 15 ile 20 dakika arasında sefer yapıyor.
10 numaralı otobüs belki de burada en fazla sefer yapan otobüstür.
Bandırma meydana inip ana otobüs durağından evinize gidersiniz.

Ulaşım imkanları üniversite için iyi.

Okuyan birkaç tanıdığım var orada. İyi olduğunu söylüyorlardı bölümlerinin ama sizin istediğiniz bölüm hakkında bir bilgim yok.

Okuyanlar daha iyi yardım eder.

@HayatYordu

Ben doğma büyüme bandırmalıyım ama üniversiteye dair aşırı bilgim olmasa da yardımcı olmak isterim. (lise öğrencisiyim üniversiteli değilim.)

Direkt devlet hastanesine giden 10 numaralı otobüs her 15 ile 20 dakika arasında sefer yapıyor.

Okuyan birkaç tanıdığım var orada. İyi olduğunu söylüyorlardı bölümlerinin ama sizin istediğiniz bölüm hakkında bir bilgim yok.

@HayatYordu

Ben İstanbul'dan geleceğim yurtta kalırım büyük ihtimalle.

Ben doğma büyüme bandırmalıyım ama üniversiteye dair aşırı bilgim olmasa da yardımcı olmak isterim. (lise öğrencisiyim üniversiteli değilim.)

@HayatYordu

Kampüs ile çarşı arası kaç dakika otobüsle ve şehir olarak nasıl bir yer? Kampüsün içerisinde spor salonları var mı bir bilginiz var mı?

Bandırma ile ilgili araştırma yapmadıysanız biraz bilgi vereyim isterseniz.

Bandırma bir liman ve askeriye şehri.
Liman Bandırma ekonomisini oluşturuyor.
Balıkesir'in diğer ilçelerine göre gelişmiş bir yer. Ancak biraz pahalı :(

İnsanı genel olarak iyidir, öğrenciyi pek üzmezler.

Kampüsle şehir meydanı arasında ulaşım otobüsle trafik yoğunluğuna bağlı olarak ortalama 15 dakika. Otobüs kaçırırsanız aşırı bekleme derdiniz de yok ayrıca.

Trafik biraz yoğun burada. Dışarıdan gelenler küçük İstanbul bile diyorlar.

Erdek gibi turizmle meşhur bir ilçeye de yarım saat mesafededir Bandırma ayrıca.

Arkadaşlar 4 yıllık bandırma 17 Eylül üniversitesi grafik tasarımı bölümüne tercih yapmayı düşünüyorum, sizce nasıl bir üniversite, yetenek sınavı var mı? Merkeze uzaklığı nasıl vs. bana bilgi verebeilir misiniz? Orada okuyanlar bu üniversiteyi tavsiye eder misiniz?
hocam yerleştin mi memnun musun ben de seneye aynı üniversite aynı bölümü tercih etmeyi düşünüyorum yardımcı olabilir misin

Geri
Yukarı