Banggood GamaKay MK61 "processing"de kaldı

Enes Buğra

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben aşağıda gördüğünüz gibi GamaKay MK61 klavyesi ve yanında hediye olarak Lenovo kulaklık aldım. Kulaklık ödeme tamamlandı diyor ama klavye aşağıdaki gibi processingde kaldı. Ne olacak, göndermeyecekler mi? Benim 1116'ya aldığım klavye 1400 kusur şu an, bir daha sipariş veremem. Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• IMG_20230414_042433.jpg
    IMG_20230414_042433.jpg
    54,9 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleyen: Moderatör:
Ürün şuan stokta olmadığı için tahmini gönderim tarihi 17 Nisan olarak gözüküyor. (Turuncu yerde yazan yazıda böyle belirtmiş.)

Anlamadığım şey şu ki madem stokta yok neden satıyorsun arkadaşım hiçbir yerde stokta yok yazısı görmedim.

Bende 2 Nisanda sipariş verdim fakat çok fazla sipariş olduğundan dolayı sanırım yeniden stok getirmeleri bayağı uzun sürecek gibi duruyor. Mayıs'ın başı ya da 16'sı gibi stoklara gelse Haziran'da elimize ulaşır. Üzücü ama beklemeye değer bir klavye gibi.

Bende 2 Nisanda sipariş verdim fakat çok fazla sipariş olduğundan dolayı sanırım yeniden stok getirmeleri bayağı uzun sürecek gibi duruyor. Mayıs'ın başı ya da 16'sı gibi stoklara gelse Haziran'da elimize ulaşır. Üzücü ama beklemeye değer bir klavye gibi.
bence de ben şuan yeni stok bekliyorum ayrıca beklemem karışılığında site 500bg verdi :d

Bence de ben şu an yeni stok bekliyorum ayrıca beklemem karışılığında site 500bg verdi :d

18 gün oldu ama bana o bile verilmedi :d. Şimdide bir yandan klavye nasıl modlanır ona bakıyorum eğer ki problemli gelirse vs diye fakat Switch'leri lubelamak şu anlık yapabileceğim bir şey değil stabilizer ve tape mod yapılabilir gibi duruma göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı