Banggood parayı aldıktan sonra stokta yok diyor

WaIter White

Decapat
Makaleler
1
Banggood'dan MK61 aldım. Kargoya verildi olarak gözüküyor ve takip kodu falan da var. Elime ulaşmasını beklerken şimdi stokta yok diye güncellendi. Ne yapmam gerek? Bir hata mı oldu yoksa günlerdir boşuna mı bekliyorum?

Banggood'dan MK61 aldım. Kargoya verildi olarak gözüküyor ve takip kodu falan da var. Elime ulaşmasını beklerken şimdi stokta yok diye güncellendi. Ne yapmam gerek? Bir hata mı oldu yoksa günlerdir boşuna mı bekliyorum?
Sizin ürününüz kargoya verildiyse gelir büyük ihtimalle. Belli ki siz aldığınızda stok azmış ve sizden sonra alanlar da olunca stok bitmiş. Bunu her yerde her zaman yaşayabilirsiniz. Endişelenecek bir durum yok bence.

b.PNG

Sizin ürününüz kargoya verildiyse gelir büyük ihtimalle. Belli ki siz aldığınızda stok azmış ve sizden sonra alanlar da olunca stok bitmiş. Bunu her yerde her zaman yaşayabilirsiniz. Endişelenecek bir durum yok bence.
Ben de sizin gibi düşündüm fakat 7 günde eline ulaşan kişiler var. Benim kargo ise daha ülkeye bile girmedi.

"Stokta X adet kaldı." ibaresi olmayan yerlerden mümkün mertebe alışveriş yapmayı sevmiyorum. Bu tip sorunları ara ara duyuyorum.

Ben olsam siparişi iptal ederdim.

Eki Görüntüle 887288

Ben de sizin gibi düşündüm fakat 7 günde eline ulaşan kişiler var. Benim kargo ise daha ülkeye bile girmedi.
Tahminen sizin ürünü almanızı sağlamak için stokta varmış gibi gösterdiler ve hatta kargoya verdiler. Fakat ellerinde ürün olmadığı ve kargoya veremedikleri için sonunda çareyi stokta tükendi yazısı koymakta buldular. Bence yapabileceğiniz en doğru şey iade ya da iptal istemek ya da stokların gelmesini beklemek fakat ben sizin yerinizde olsam iade ya da iptal isterdim stoklarla uğraşmazdım. Bu sadece tahmin. Buradan hiç alışveriş yapmadım ve başıma böyle bir şey de gelmedi.

Geri
Yukarı