İşlemciyi Aldıktan Sonra Stokta Yok Yazması

Hebelehübee

Decapat
Cumartesi teknoloji pazarından işlemci aldım i3 8100. Aldığımda stok vardı şimdi yok diyorlar.
Ne zaman temin etticeksiniz diye konuştum, dönücez biz size dediler, daha dönmediler.
Ben bu ürünü 6 taksit ile aldım, iade alalım isterseniz dediler. 6 taksit ile aldığım için parayı karttan çekip 6 ayda mı yatıracaklar, yoksa direkt mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Size 6 taksit şeklinde geri ödenecek ama limitiniz etkilenmeyecek. Yani mesela 1000TL limitiniz var. 600TL’lik bir ürün aldınız 6 taksitle -6x100TL oluyor ve bakiyeniz 400TL’ye düşüyor. İadede de size yine +6x100TL şeklinde iade yapıyorlar ve böylece 400TL’lik bakiyeniz 1000TL’ye geri dönüyor. Yani aslında normal bir tek çekim iadesi ile aynı oluyor. Umarım anlatabilmişimdir.

Cumartesi teknoloji pazarından işlemci aldım i3 8100. Aldığımda stok vardı şimdi yok diyorlar.
Ne zaman temin etticeksiniz diye konuştum, dönücez biz size dediler, daha dönmediler.
Ben bu ürünü 6 taksit ile aldım, iade alalım isterseniz dediler. 6 taksit ile aldığım için parayı karttan çekip 6 ayda mı yatıracaklar, yoksa direkt mi?
Bu tür küçük firmalarda mutlaka müşteri destek hattını arayıp ürünün stokta olup olmadığını teyyid ettirin. Ürün sayfasındaki stokta yazısına itibar etmeyin. Nitekim sipariş verdiğiniz ürünün stoğunu güncellememişler ve mağdur duruma düşmüşsünüz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı