Banggood'daki 3450W PSU nasıldır?

Bütçe
2000 En Fazla
Son düzenleme:
RX 580 185W TDP değerine sahip. 180W dan hesaplasak, 12*180=2160. En iyisi iki sistem yapmak. Tek sistem yapamazsın. Veya o Banggood daki PSU yu alıp yapabilirsin. Biraz araştır, belki iyidir.
Markası Davitu. Hiçbir yerde kaynak bulamadım.
Ya da 6 tane RX580'e bunu alabilirim.

Mining yaparken UV+OC yapmayacak mısınız? Şu anda elinizde kart var ise mining için gerekli OC ayarları yapın ve ona göre UV yapın. Kaç W çekiyor bize geri bildirin. Ona göre öneri daha sağlıklı olur. Tek PSU değil de 2-3 tane almak daha mantıklı.

Mining yaparken UV+OC yapmayacak mısınız? Şu anda elinizde kart var ise mining için gerekli OC ayarları yapın ve ona göre UV yapın. Kaç W çekiyor bize geri bildirin. Ona göre öneri daha sağlıklı olur. Tek PSU değil de 2-3 tane almak daha mantıklı.
12 tane RX580 3420W tüketiyor. Bu yüzden bu PSU'yu sordum. OC ya da UV gibi bir plan yok. Ya da en iyisi bundan 3 tane alabilirim. 12V kanalından tam 1350W verebiliyor.
Xigmatek.
Xigmatekdeğer.jpg

Eğer öyle yaparsanız aşırı saçma olur, onun için konu açıp yardım alabilirsiniz. UV yaptığınız zaman hem daha az elektrik harcayıp daha az ısınıyor OC'ta yaptığınızda yüksek hashrate değerleri veriyor.
Mh değerleri değişmesini istemiyorum. Alacaksam zaten C4 PSU almak dışında başka çarem yok.
Eğer öyle yaparsanız aşırı saçma olur, onun için konu açıp yardım alabilirsiniz. UV yaptığınız zaman hem daha az elektrik harcayıp daha az ısınıyor OC'ta yaptığınızda yüksek hashrate değerleri veriyor.
Hocam gönderdiğim Xigmatek'i alıp 6 tane RX580 yapsam olur mu? Besler mi?
Diğer bileşenler ;
Asrock H110M
Neoforza 8GB RAM
Apacer Panther 120 GB SSD

Mh değerleri değişmesini istemiyorum. Alacaksam zaten C4 PSU almak dışında başka çarem yok.

Hocam gönderdiğim Xigmatek'i alıp 6 tane RX580 yapsam olur mu? Besler mi?
Diğer bileşenler ;
Asrock H110M
Neoforza 8GB RAM
Apacer Panther 120 GB SSD
Hangi model? TDP değerleri farklı olabiliyor. Ayrıca PSU'yu %100 yükte kullanmanızı önermem. Hatta bu kadar yükte kullanılabilir PSU yok sanırsam.

Geri
Yukarı