Banggood'dan sipariş verildikten sonra 'sipariş verdiğiniz ürün stokta bulunmamaktadır' ne demek?

Kaan.3535

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Banggood rk 61 yenilenen versiyon satın aldım fakat ödemeyi tamamladıktan sonra siparişlerim bölümünde şöyle bir yazı var:

20230318_213311.jpg

Bu ne anlama geliyor ve bana sıkıntı çıkartır mı? Tahmini ne zaman elime ulaşır? Bilenler yazabilir mi? Bir de Türkiye Direct posta seciyorduk değil mi verirken?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Banggood rk 61 yenilenen versiyon satın aldım fakat ödemeyi tamamladıktan sonra siparişlerim bölümünde şöyle bir yazı var:

Eki Görüntüle 1706503

Bu ne anlama geliyor ve bana sıkıntı çıkartır mı? Tahmini ne zaman elime ulaşır? Bilenler yazabilir mi? Bir de Türkiye Direct posta seciyorduk değil mi verirken?

Stokta yok diyor, neyini anlamadınız?

Stok yenileme tarihini ilk 29 Mart'a daha sonra 5 Nisan'a attılar. Ne yapmalıyım sizce? Daha önce benzer sorun yaşayan var mı?

Benim sipariş verdiğim red switch idi.1 ay kadar bekledim.Sürekli ertelediler. Ben de stokta bulunan brown switch ile değiştirdim siparişi. Değiştirdikten sonra 15 güne geldi.

Benim sipariş verdiğim red switch idi.1 ay kadar bekledim.Sürekli ertelediler. Ben de stokta bulunan brown switch ile değiştirdim siparişi. Değiştirdikten sonra 15 güne geldi.
Hocam bende gamepad sipariş etmiştim bir tane böyle olunca iade talebi oluşturdum paranın gelmesini bekliyorum. Diğer rengi stokta yazıyor onu alacağım inşallah. 24 saat içinde gönderilir yazıyor. Fakat yaptıkları sahtekarlık resmen ürünü almadan önce belirtmeleri lazım stokta yok diye. Siparişi geçtikten sonra getiriyorlar galiba stoğa.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240408-061113_Banggood.jpg
    Screenshot_20240408-061113_Banggood.jpg
    41,3 KB · Görüntüleme: 14
  • Screenshot_20240408-061843_Banggood.jpg
    Screenshot_20240408-061843_Banggood.jpg
    47,3 KB · Görüntüleme: 14

Geri
Yukarı