Banka Hesabı Açmak

Persseus

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Konya veya İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
18 yaşıma girdim. Bu zamana kadar babamın adına olan Enpara hesabını kullandım. Ayrıca kendi adıma da hesap açmak istiyorum. 1. Önceliğim harcama yaptıkça THY'den mil kazanmak. Böyle bir şeyin mümkün olduğu kredi kartsız banka hesabı vs. var ise çok iyi olur.
Vadesiz bir hesap açacağım. Mil kazanma şansım yoksa hesap işletim ücretinin olmadığı bol kampanyalı bir banka tercihim olur. EFT havaleyi Enpara ile yaparım sorun değil. Geriye pek bir seçenek kalmadı ama yine de sorayım :)

İş bankası hesap işletim ücreti alıyor. Websitesinde öyle gördüm.
Peki harcadıça puan kazanabileceğim banka kartı var mı?

Son düzenleme:
Mil değil fakat altın kazandıran Kuveyt Türk Senin Bankan kullanabilirsin. Banka kartında yaptığın alışverişler için %0.35 Altın puan verdiği web sitesinde yazılmakta ve 10 TL limite ulaştığında altın olarak hesabınıza geçtiğini söylemekteler. Havale ve EFT ücreti ve hesap işletim ücreti Kuveyt Türk bankasında ödemezsiniz. Bir de bankaların artık bireysel kullanıcılardan hesap işletim ücreti almıyor sanırım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı