Banka hesabı için banka önerisi

Lydranx

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar annem banka hesabı açtıracak, hesap ücreti, açma ücreti, herhangi bir ücret olmayan bir banka istiyoruz.
Aklımızda ziraat veya vakıf var. Ancak galiba vakıfta ücret varmış. Siz ne diyorsunuz? Hangi banka iyi?
Dediğim gibi herhangi bir ücret olmaması önemli.

18 yaş altıysa İş Bankası'nın İlk İmza Hesabı iyidir.

Edit: Anneniz içinmiş. Bu koşulda garanti önerimdir.

Özel veya kamu olmak üzere 5 yada 6 adet banka hesabım var. Hiçbiri benden hesap ücreti, kart ücreti vs istemiyor. Hatta bazı bankalar havale ve EFT ücreti dahi almıyor tarafımdan. Bankaya müracaat edip herhangi bir ek ücret ödemek istemediğinizi belirtin. Hiçbir banka 100-200 TL için müşteri kaçırmak istemez.​

Arkadaşlar annem banka hesabı açtıracak, hesap ücreti, açma ücreti, herhangi bir ücret olmayan bir banka istiyoruz.
Aklımızda ziraat veya vakıf var. Ancak galiba vakıfta ücret varmış. Siz ne diyorsunuz? Hangi banka iyi?
Dediğim gibi herhangi bir ücret olmaması önemli.
Özel bankaların hizmetleri genellikle devlet bankalarından daha iyi. Ben özel banka olarak YapıKredi veya Garanti müşterisi olmanızı daha iyi görüyorum. Ancak illa devlet bankası olacaksa Ziraat Bankası hesabı açabilirsiniz.

Enpara'da bırakın açma ücreti vs. EFT, havale, fast için bile ücret ödemiyorsunuz. Ayrıca Enpara kredi kartı çıkarırsanız yine onda da hiçbir aidat, kart ücreti vs. yok.

Özel bankaların hizmetleri genellikle devlet bankalarından daha iyi. Ben özel banka olarak Yapı Kredi veya garanti müşterisi olmanızı daha iyi görüyorum. Ancak illa devlet bankası olacaksa Ziraat Bankası hesabı açabilirsiniz.

Aylık aidat ücreti yoksa Yapı Kredi geçebilirz.

Geri
Yukarı