Banka hesabı nasıl açılır?

Kart da talep edebilir miyim sonrasında Ziraat Bankası için?
Herhangi bir bankanın mobil uygulaması üzerinden görüntülü görüşme yaparak hesap açtığında otomatik olarak banka kartı basıp girdiğin adres bilgilerine gönderiyorlar. Birçok bankada kart eline ulaşana dek sanal olarak kullanabiliyorsun. Kolaylık açısından tavsiyem Akbank.

Ayrıca herhangi bir davet koduyla Akbank'lı olursan 150 TL değerinde Chip Para kazanıyorsun.

Telefonunda NFC özelliği varsa telefondan açabilirsin. Yoksa farklı bir adına açılmış bankadan kimlik doğrulama için havale istiyorlar.

NFC özelliği ne oluyor hocam? Bulunduğum bölgeye çok uzak en yakın Ziraat Bankası şubesi. Gitmek istemiyorum açıkçası. Bazı insanlar kolaylıkla telefon uygulamasından açabileceğimi söylüyorlar?

Herhangi bir bankanın mobil uygulaması üzerinden hesap açtığında otomatik olarak banka kartı basıp girdiğin adres bilgilerine gönderiyorlar. Birçok bankada kart eline ulaşana dek sanal olarak kullanabiliyorsun.

Hocam bu süreçte herhangi bir ücret talep ediliyor mu? Kart bedava değildir sanırsam.

18 yaşıma yeni girdim. Bir banka hesabı açmak istiyorum. Ziraat bankasını düşündüm. Elimde olan nakit paraları da hesaba aktarmak istiyorum dolayısıyla sanırsam kart da gerekli olacak. Nasıl açabilirim?
Banka şubesine kimliğin ve paran ile giderek.Bireysel bankacılık işlemlerinden sıra al.Merhaba ben hesap açtırmak istiyorum de.Gerisi gelir zaten.Not: Parayı lütfen çorabına koyup gelme ve çorabindan çıkarıp verme.Eldiven kullanmak zorunda kaldığım olmuştu.😂

Son düzenleme:
Banka şubesine kimliğin ve paran ile giderek.Bireysel bankacılık işlemlerinden sıra al.Merhaba ben hesap açtırmak istiyorum de.Gerisi gelir zaten.
Mevcut bankacılık mobil uygulamaları bu kadar ilerlemiş ve Chip Para, Money, Maxipuan gibi hoş geldin kampanyaları veriyorken fiziksel bankadan işlemleri halletmek çok büyük dezavantaj hocam. Görüntülü görüşme işlemleriyle Akbank 150 TL, Yapıkredi 250 TL puan veriyor örneğin.

18 yaşıma yeni girdim. Bir banka hesabı açmak istiyorum. Ziraat bankasını düşündüm. Elimde olan nakit paraları da hesaba aktarmak istiyorum dolayısıyla sanırsam kart da gerekli olacak. Nasıl açabilirim?

Bence Enpara'yı bir araştır, hiçbir işlem için senden ücret istemiyor. Çok küçük miktarlar ama bir süre sonra neden bunlara para vereyim ki diyor insan.

Mevcut bankacılık mobil uygulamaları bu kadar ilerlemiş ve Chip Para, Money, Maxipuan gibi hoş geldin kampanyaları veriyorken fiziksel bankadan işlemleri halletmek çok büyük dezavantaj hocam. Görüntülü görüşme işlemleriyle Akbank 150 TL, Yapıkredi 250 TL puan veriyor örneğin.
Kaç para yatiracak bilmediğim için yazdım.Bir de Islak imza için tekrar uğraşması gerekecek bu durumda.

@Nizel G İnan inan daha ne hikayeler var anlatsam fiziksel paraya el sürmezsiniz. 🤣

Son düzenleme:
Kaç para yatiracak bilmediğim için yazdım.Bir de Islak imza için tekrar uğraşması gerekecek bu durumda.

@Nizel G İnan inan daha ne hikayeler var anlatsam fiziksel paraya el sürmezsiniz. 🤣
Başka bir konuda bekleriz hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı