Banka Kartı ile Steam'den Alışveriş Yapmak

• Konuyu başlatan Ali57
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 80B
Kullandığın banka kartının bankası ile iletişime geç. Ben ziraat bankası bankkart kullanıyordum. Ziraat bankasının mobil uygulaması vardı. Oradan da kontrol edebilirsin lakin 18 yaş altı banka kartı çıkarabilmesine rağmen 18 yaş altı isen hiç bir şekilde uygulamayı kullanamıyordun. Kimliğini girince anlaşıldığı için farklı tarih girme mevzusu da yok. Dediğim gibi eskiden yapmıştım bunu belki 18 yaş sınırı kaldırılmış olabilir. Emin değilim. Başka bir banka kartı ile ilgili pek bilgim yok. En iyisi banka ile iletişime geç. İstrrsen hafta içi banka bayiisine gidip de internet alışverişini aktif edebilirsin. Birde söylrmek istiyorum eğer çok acil ihtiyacın var ise oyunfor gibi sitelerden steam cüzdan kodu alabilirsin. Bi ödeme yöntemi vardı oyunfor da 3D Secure desteklediği için sorunsuz para yükleyip cüzdan kodu alabiliyordum. Ama bunu yapabilmek için de internet alışverişine kartının açık olması gerekiyor. Dediğim gibi banka ile iletişime geç ve açık olup olmadığını kontrol et. Eğer açıksa boacompra da bir sorun olabilir. Bahsettiğim gibi oyunfor dan cüzdan kodu alabilirsin

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı