Hesap Kartı ile Steam'den Alışveriş Yapmak

ahmet.der

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 5 7600X
Anakart: ASUS TUF GAMING B650M-PLUS WIFI DDR5
Ekran Kartı: ASUS TUF-RTX4070TI-12GB
RAM: GSkill Flare X5 32GB (2X16GB) 5600Mhz CL36 DDR5
Depolama M.2: WD Black 1TB SN850X SSD 7300/6300MBs m.2 NVMe Gen4
Depolama HDD: WD Blue 1 TB 7200RPM
Kasa: Asus TUF Gaming GT502 V2
Güç Kaynağı: Asus TUF Gaming 850G 850W 80+
Soğutucu: Asus TUF GAMING LC 240 V2 ARGB 240mm Sıvı Soğutucu
Meslek
Özel Sektör
Açılan konulara baktım mevcut konular işe yaramadı. Bir kez mobil ödemeyi seçtim bir kez de normal kartım ile ödemeyi denedim Boacompra sitesine yönlendirdi. Her ikisinde de aynı sonuç ile karşılaştım. E-mail geldi ödeme başarısız yanıtını aldım. Ben hesap kartımı kullanarak hangi yollarla işlemi gerçekleştirebilirim? Öğrendiğim kadarıyla Steam cüzdan kodu satın alıp oluyormuş fakat benim hesabım kısıtlı yani 5 USD'lik satın alma yapmadım. Bir diğer yol ise Papara imiş sanırım ama onun hakkında net bir bilgim yok. Sizlerin bildiği başka bir yol var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
BoaCompra ile satın alımda sorun çıkmaması lazım. Satın alma sayfasını açmadan önce Ağı kullanan diğer uygulama gibi şeyleri kapatın. Bazen bağlantı sorunlarından ekran gelmeyebiliyor. Sonra sizden istenilen bilgileri girin. Kartınız kayıtlı olduğu telefona kod gelecek. Kodu girip onayladıktan sonra eğer herhangi bir kısıtlamanız yoksa işlemin tamamlanması lazım.

Yakın bir zamanda kartlarda Elektronik ticaret için yasal düzenleme geldi. Kullandığınız kartın kısıtlaması var ise kendi sitesinden yada Müşteri hizmetlerinden kullanıma açmayı unutmayın.
Kredi Kartı ve/veya Banka Kartını İnternetten Alışverişe Açtırmak | Siberalem.com

BoaCompra ile satın alımda sorun çıkmaması lazım. Satın alma sayfasını açmadan önce Ağı kullanan diğer uygulama gibi şeyleri kapatın. Bazen bağlantı sorunlarından ekran gelmeyebiliyor. Sonra sizden istenilen bilgileri girin. Kartınız kayıtlı olduğu telefona kod gelecek. Kodu girip onayladıktan sonra eğer herhangi bir kısıtlamanız yoksa işlemin tamamlanması lazım.

Yakın bir zamanda kartlarda Elektronik ticaret için yasal düzenleme geldi. Kullandığınız kartın kısıtlaması var ise kendi sitesinden yada Müşteri hizmetlerinden kullanıma açmayı unutmayın.
Kredi Kartı ve/veya Banka Kartını İnternetten Alışverişe Açtırmak | Siberalem.com
Kartım E ticarete açık bankayı özellikle aradım düzenlemeden önce. Benim sorum acaba hesap kartlarıyla satın alım gerçekleştirilemez gibi bir durum mu var ?

Kartım E ticarete açık bankayı özellikle aradım düzenlemeden önce. Benim sorum acaba hesap kartlarıyla satın alım gerçekleştirilemez gibi bir durum mu var ?
Öyle bir durum yok. Sadece BoaCompra bazen sıkıntı çıkarabiliyor. Dikkatli bir şekilde yapın. Ben herhangi bir sorun olmadan kullanabiliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı