Öğrenci için banka kartı tavsiyesi

Lisedeyken bankaları dolaşmıştım İş Bankası ücret çıkarmıştı yanlış hatırlamıyorsam. Onun dışında haklısınız, bende de EnPara hariç kullandığınız kartlar var ama hizmetinden en memnun olduğum Kuveyt Türk. Kullanan da az olduğundan bankada hiç sıra vs. beklemiyorum. 🙂
Ücret değildir o, hesabı açmak için para koymanı istemiştir. Kuveyt Türk'de sıra beklemiyor olabilirsin ama paranı da Türk değil arap bankalarına emanet ediyorsun 😪

Ücret değildir o, hesabı açmak için para koymanı istemiştir. Kuveyt Türk'de sıra beklemiyor olabilirsin ama paranı da Türk değil arap bankalarına emanet ediyorsun 😪

Benim de içimde hep ufak bir şüphe oluyor bu konuda ama 5 yıldır bir sorun yaşamadım, memnun değilim diyemem. Kuveyt sonrası ING'ye geçmeyi düşünüyorum bu sıralar. Ziraat'e girdikçe KYK borcumu gördüğümden bir antipati oluşturdu bende...

Benim de içimde hep ufak bir şüphe oluyor bu konuda ama 5 yıldır bir sorun yaşamadım, memnun değilim diyemem. Kuveyt sonrası ING'ye geçmeyi düşünüyorum bu sıralar. Ziraat'e girdikçe KYK borcumu gördüğümden bir antipati oluşturdu bende...
Senin benim 3-5 kuruşumuza konacak halleri yok zaten. Fakat Türk insanı parasını yabancı sermayeli bankada tutmaya devam ederse yakında tek bir yerli özel banka bile kalmayacak. Tek tek elden gidiyorlar. Tabi ülkenin cumhurbaşkanının bile parasını albarakada tuttuğu bir ülkeden bahsediyoruz. Yazık...

Yeni konular

Geri
Yukarı