Banka önerisi

Akbank ATM'lerinde ben de sorun yaşadım, para yatırıp çekerken. Ziraatte makbuz alırken sorunlar yaşadım. Garanti en memnun kaldığım idi. Ama Akbank'tan 7 ayda yaklaşık 4bin chippara kazandım, o yüzden en kralı Akbank benim gözümde😎

Ziraat kullanmasanızda bir tane hesabınız olsun. Askere gittiğinizde kart çıkartmakla uğraşmazlar, harçlığınız yatar verdiğiniz IBAN'a.

Kesinlikle Enpara. Herkesin söylediği gibi asla eft ücreti ödemezsin. Müşteri hizmetlerine saniyede bağlanırsın. Kredi kartı çıkarsa aidat ödemezsin. Ekstra olarak denizbank, teb ve tüm QNB Finansbank atm lerini para çekmek için ücretsiz kullanabilirsin.

Gençsin Enpara kullanmanı tavsiye ederim havale EFT ücretleri yok istediğin saate istediğin bankaya para gönderebilirsin internet üzerinden başvur QNB finansbanka bağlı.

Saat 12 itibarıyla reşit oldum. İş bankasında ilk imza hesabım vardı, o normal hesaba döndü. Şu an herhangi resmi bir gelirim yok. Mecbur banka kartı kullanacağım sanırım kredi kartı çıkıcağını sanmıyorum. Banka öneriniz var mı?

Kredi kartı için sana önerim kurumsal bir işe girmen zaten sana hesap açarlar hesapla birlikte kredi kartıda verirler sana tavsiye kredi kartı alırsan nakit avans kullanma asgari ödeme yapma bunlar findex kredi puanını düşürebilir.
Diğer türlü maaş aldığın bir hesap olmadan 6 ay sigortalılık süresi isterler ben 18 girdiğimde bp kasiyer olarak girmiştim orada maaş hesabı ile birlikte 500 liralık bir kredi kartı verdiler 4 sene oldu şu an limiti 60 bin ödemelerini düzenli yaparsan bu şekilde limitlere ulaşırsın.

Maaşımı ziraatten çekiyorum daha bir sorun yaşamadım, maaşı da paparaya atmak için akbanka gidiyorum 10 kere gittiğimde 8 inde atm bozuk oluyor. Hadi denk geldi çalışıyorsa da ziraatten çektiğim parayı kabul etmiyor. Çıldırıyorum her seferinde.

Geri
Yukarı