Bankadaki doları elden alabilir miyim?

ibo4techno

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
MNG Kargo
Selamünaleyküm herkese. Bankalar dolar 24 satıp 19 alıyor. Seçim sonrası 23-25 TL olması bekleniyor. Garanti bankasında 200$ var. Hesabımdaki parayı yine dolar olarak şubeden alabilir miyim? Yoksa şubeye göre değişir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım benim kimse parana el koyamaz sen rahat ol olur mu? O işler öyle basit değil.
Dediğim gibi güvenmiyorum yani dünyanın yolsuzluğu yapıldı. İstemesem bile param her türlü çalındı yani. Hem de sanırsam şuan da bankadan döviz alınmıyor seçimden dolayı yasak var diye biliyorum yanlış da olabilir.

Dediğim gibi güvenmiyorum yani dünyanın yolsuzluğu yapıldı. İstemesem bile param her türlü çalındı yani. Hem de sanırsam şuan da bankadan döviz alınmıyor seçimden dolayı yasak var diye biliyorum yanlış da olabilir.
Çok uçuk fiyat satıyorlar 25 TL gibi.

Az önce dolar ve euro aldım. 22'den dolar. Euro unuttum. 1400TL'ye 50 euro ve 8 dolar aldım. Dediğim gibi bankadan almaya gerek yok fiziki daha mantılı şuan da.
Bursa gibi büyük şehirde;
Kuyumcular dolar satmıyor.
Döviz bürosu yüksek fiyattan satıyor.
Tabiki en pahalı dolar bankada.

Bursa gibi büyük şehirde;
Kuyumcular dolar satmıyor.
Döviz bürosu yüksek fiyattan satıyor.
Tabiki en pahalı dolar bankada.
Yani ben İzmir'de yaşıyorum. Olduğum bölge bayağı işlek. Burada 5 dakikada gidebileceğim 4-5 tane kuyumcu var. Bana düzgün fiyat verenden alıyorum. Diyeceğim bir şey yok yani bursa hakkında. Sizin için de en hayırlısı olsun <3

Selamünaleyküm herkese. Bankalar dolar 24 satıp 19 alıyor. Seçim sonrası 23-25 TL olması bekleniyor. Garanti bankasında 200$ var. Hesabımdaki parayı yine dolar olarak şubeden alabilir miyim? Yoksa şubeye göre değişir mi?

Aleykümselam, 200 dolar gibi küçük meblaları elden alabilirsiniz sorun çıkmayacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı