Bankayla uğraşmadan taksitle ürün almak mümkün müdür?

musa geniş

Decapat
Daha fazla  
Başlıkta da yazdığı gibi banka ile uğraşmadan Papara, Tosla veya benzeri uygulamalarda ya da başka bir şekilde taksitlendirme ile alışveriş yapmak mümkün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Değil sana hangi kartlar ile yapabileceğiniz yazıyor ayrıca bir limitin olur misal 5K limit varken 5001TL olan ürünü bile taksit ile alamazsın.

taksit seçeneği sadece kredi kartlarında olan birşey o yuzden mumkun değil

Evkur olabilir belki fakat ben asla tercih etmem. CIA ajanı gibi her yere gidip sizi soruyorlar. Arkadaşım oradan telefon almıştı, eve gitmişler komşulara sormuşlar nasıl birisi diye, ev sahibini aramışlar kira ödemesi nasıl diye sormuşlar, iş yerine gidip çalışma durumu nasıl, ne zamandır çalışıyor vs. sorgulamışlar.

Hepsiburada kendi sitesinden taksitlendirme yapıyor bazı ürünlere ona bakabilirsin.

Baktım şimdi limit bulunamıyor dedi ama 500 TL limit gözüküyor bu doğru mu yoksa hata mı oldu.

1684870141234.png

Evkur olabilir belki fakat ben asla tercih etmem. CIA ajanı gibi her yere gidip sizi soruyorlar. Arkadaşım oradan telefon almıştı, eve gitmişler komşulara sormuşlar nasıl birisi diye, ev sahibini aramışlar kira ödemesi nasıl diye sormuşlar, iş yerine gidip çalışma durumu nasıl, ne zamandır çalışıyor vs. sorgulamışlar.

Ben Evkur'a tövbeliyim.

Başlıkta da yazdığı gibi banka ile uğraşmadan Papara, Tosla veya benzeri uygulamalarda ya da başka bir şekilde taksitlendirme ile alışveriş yapmak mümkün mü?
Değil ve en mantıklısı banka.
Sen 18 yaşında öğrencisin gelirin yok sana her banka kart vermez!!
O zaman taksitleri nasıl ödeyeceksin?
Örnek 10,000 ürün aldın.
Bu sana taksitli aynı fiyata olmayacak
Taksit sayısı heryerde 9-10-12 ay olmayacak.

Eskiden Beyaz eşya bayileri senetle veriyordu ama kimse geliri olmayan birine 10,000 lik ürünü 20,000 dahi vermez ödeyemez uğraşamam der geçer.

Banka olmadan tek HepsiPay yani hepsi burada var. Oda büyük ihtimalle findex puana bakıyor.
Varsa Kartların, ödemeleri,Gecikme varmı diye .
Kartın yoksa oradan limit belirlenemedi hatası olacak .
Hadi diyelim Limit çıktı illa üstüne komisyonu ekleyecek.pesin fiyata yazan fiyata alamayacaksın.
Tek yol banka yani.

Google öğrenciye kredi kartı veren bankalar diye araştır.Kolay Gelsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı