İlk defa taksitle ürün almak

fakir pikaçu

Kilopat
Başlıkta da belirttiğim gibi ilk defa taksitle bir ürün almak istiyorum. Kafama birkaç soru takıldı. Taksit en geç kaç gün içinde ödenmesi gerekir? Kullanılabilir limitim 1300 TL(her ay yenileniyor) bunun üzerindeki bir ürüne taksitle alabilir miyim? Ve böyle alışveriş yapmak mantıklı mı?

Hesap kesim tarihinden itibaren 5-6 gün ödeme süresi var en azından benimki öyle. 5K limiti var KYK kredisiyle ödüyorum aldıklarımı. :D Limitin ne kadar ise o kadarlık ürün alabilirsin mesela ürün 1300TL ise 3 taksit yaptırınca limitin bitiyor. İlk taksiti ödedikten sonra yükselmeye başlıyor limitin

Kredi kartı limitiniz 1300 TL ise 1300 TL den 1 kuruş fazla paraya ürün alamazsınız.
Kredi kartınızdan 1300 TL ve üzeri alışveriş için içerisine ekstra nakit göndermeniz gerekmekte.
Alışverişi yaparken ödeme gününü seçebilirsiniz ya da mobil bankacılık üzerinden ekstre gününüzü belirleyebilirsiniz.

Hesap kesim tarihinden itibaren 5-6 gün ödeme süresi var en azından benimki öyle. 5K limiti var KYK kredisiyle ödüyorum aldıklarımı. :D Limitin ne kadar ise o kadarlık ürün alabilirsin mesela ürün 1300TL ise 3 taksit yaptırınca limitin bitiyor. İlk taksiti ödedikten sonra yükselmeye başlıyor limitin

Hocam bende de KYK kredisi var fakat siz nasıl 5k'ya çıkarabildiniz?

Çok iyi limit vermişler hocam. Ben bankaya sordum kefil istediler. Boş ver dedim daha sonra alacağım.

Bugün 10k yaptım reis nasıl oldu anlamadım çalışmıyorumda sadece 850TL gelir var ben asgari ücret gösterdim bir anda 10k oldu limit. :D
Tabii birton ihtiyaç vardı harcayıp ödedikçe limit artırma talep edebiliyormuşsun diye okumuştum belki ondandır. Zamanında ödüyorum borçları.

Bugün 10k yaptım reis nasıl oldu anlamadım çalışmıyorumda sadece 850TL gelir var ben asgari ücret gösterdim bir anda 10k oldu limit. :D
Tabii birton ihtiyaç vardı harcayıp ödedikçe limit artırma talep edebiliyormuşsun diye okumuştum belki ondandır. Zamanında ödüyorum borçları.

Hocam 10K efsane para fakat ödemede zorlanma aman deyim😅

Geri
Yukarı