Bankkart Genç ile internetten alışveriş yapılamıyor

hasakicioguz

Hectopat
Bende Ziraat'in Bankkart Genç kartı var, öğrenim kredisi almaya başladım. Şu ana kadar Steam'den iki tane oyun aldım Visa (BoaCompra) seçeneğini kullanarak, orada sıkıntı yok ancak bynogame.com, g2a.com, plati.ru, cdkeys.com gibi oyun anahtarı alınabilen sitelerden hiçbir oyun ya da rastgele Steam oyun anahtarı (random Steam key) alamadım. Her deneyişimde "transaction declined" mesajı verdi. Ne yapmam lazım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende Ziraat'in Bankkart genç kartı var, öğrenim kredisi almaya başladım. Şu ana kadar Steam'den iki tane oyun aldım Visa (BoaCompra) seçeneğini kullanarak, orada sıkıntı yok ancak bynogame.com, g2a.com, plati.ru, cdkeys.com gibi oyun anahtarı alınabilen sitelerden hiçbir oyun ya da rastgele Steam oyun anahtarı (random Steam key) alamadım. Her deneyişimde "transaction declined" mesajı verdi. Ne yapmam lazım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Kartınızın internet alışverişine açık olduğuna emin olun. Ek olarak sorununuz hala devam ederse kartınızın kredi kartı özelliğini aktif edin, düzelir.

Kart internet üzerinden alışverişe açık mı? Değilse ayarlardan açarsan sorun kalmaz.

Evet kartın internet üzerinden alışveriş yapamama limiti yok hepsi açık. Ayarlarda zaten otomatik öyleydi Ziraat Mobil uygulamasını indirdiğimde.
Kartınızın internet alışverişine açık olduğuna emin olun. Ek olarak sorununuz hala devam ederse kartınızın kredi kartı özelliğini aktif edin, düzelir.
kartım internet alışverişine açık. kredi kartı özelliğini nasıl aktif edeceğim? zaten bu bankkart genç hem kredi kartı hem de banka kartı değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı