Banlı olduğumuz oyunu GeForce NOW'dan oynamak mümkün mü?

Meriçengel

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: i3-12100F
Ekran kartı: Sapphire redon RX 6700 10GB.
SSD: Adata 1TB okuma 3500mb/yazma 3000 MB.
Anakart: ASUS Prime H610M-K 4D.
RAM: XPG 8 GB (2x8) DDR 4 3200MGHZ.
PSU: Power Boost 650W 80+
Meslek
Elektirikçi
Merhaba. Şu an oynadığım PC'deki Steam hesabında oyundan banlandım annemin telefonundan yeni Steam açtım ve ona banlandığım oynu aldım yeni bir GeForce hesabı da aldım yanında PC GeForce NOW üzerinden banlı olduğum oynu oynarsam sorun çıkar mı?

Merhaba. Şu an oynadığım PC'deki Steam hesabında oyundan banlandım annemin telefonundan yeni Steam açtım ve ona banlandığım oynu aldım yeni bir GeForce hesabı da aldım yanında PC GeForce NOW üzerinden banlı olduğum oynu oynarsam sorun çıkar mı?

Hayır değil. Aynı hesabı GeForce NOW'a da bağlayacaksınız. (eğer oyun yeni hesabınızda yoksa)

Hayır değil. Aynı hesabı GeForce NOW'a da bağlayacaksınız. (eğer oyun yeni hesabınızda yoksa)

Eski hesabımı girmiyeceğim eski Steam hesabım PC de olacak ama GeForce NOW'a yeni aldığım hesabı gireceğim.

Hocam Geforce Now'a oynayacağınız oyun hangi platform da ise oranın hesabını girmek zorundasınız. Eğer ban yediğiniz oyun Steam'de ise yediğiniz ban Steam hesabınıza atılmıştır. Kısaca steam hesabınızı başka PC'de bile girseniz yine de oynadığınız oyunda yine banlı olacaksınız. Ancak PC'nize Anakart banı atılmışsa ve "Yeni hesap açıp Geforce Now'dan o oyuna girebilir miyim?" diye soruyorsanız evet, girebilirsiniz. Ancak size bir uyarı, eğer rekabetçi bir oyun oynayacaksanız kanser olabilirsiniz.

Hocam GeForce NOW'a oynayacağınız oyun hangi platform da ise oranın hesabını girmek zorundasınız. Eğer ban yediğiniz oyun Steam'de ise yediğiniz ban Steam hesabınıza atılmıştır. Kısaca Steam hesabınızı başka PC'de bile girseniz yine de oynadığınız oyunda yine banlı olacaksınız. Ancak PC'nize anakart banı atılmışsa ve "yeni hesap açıp GeForce NOW'dan o oyuna girebilir miyim?" diye soruyorsanız evet, girebilirsiniz. Ancak size bir uyarı, eğer rekabetçi bir oyun oynayacaksanız kanser olabilirsiniz.

Niye kanser olayımki hocam a4teach mouse kullandığım yüzünden ban yedim zaten ban yediğim oyun Rust

Geri
Yukarı