GeForce NOW'da Valorant oynamak mümkün mü?

Competitive oyunları oynamak biraz sıkıntılı oluyor ping yüzünden.
Valorant sistemde yokmuş zaten.
Steam oyunlarını ve Epic oyunlarını oynama yöntemi varmış. LOL açtım ve Riot Launcherden Valorant'ı yükledim ama güncelleme hatası verdi, Riot Client yüklenmiyor dedi. Bu işlemi Geforce NOW üzerinden yaptım.

Valorant olmadığı için mümkün değil. Gelince oynayabilirsiniz internetiniz düşükse oynamaya değmez.
Hocam ne zaman gelir, bir tahmininiz var mı?

Steam oyunlarını ve Epic oyunlarını oynama yöntemi varmış. LoL açtım ve Riot Launcher'den Valorant'ı yükledim ama güncelleme hatası verdi, Riot Client yüklenmiyor dedi. Bu işlemi GeForce NOW üzerinden yaptım.

Hocam Riot verirse gelir ya.

Steam oyunlarını ve Epic oyunlarını oynama yöntemi varmış. LOL açtım ve Riot Launcherden Valorant'ı yükledim ama güncelleme hatası verdi, Riot Client yüklenmiyor dedi. Bu işlemi Geforce NOW üzerinden yaptım.

Hocam Valorant'ın Anti-Cheat'i yüzünden bildiğim kadarıyla VM'lerde(GeForce NOW'ın da kullandığı sanal makinelerde) yüklenemiyor. Yüklenebilecek olsa bile o VM'yi baştan başlatmanız gerekir ve sizce cihaz yeniden başlayınca belki milyonlarca VM arasından aynısı nasıl denk gelebilir - biraz, birazcık düşük bir ihtimal - ?

Kaldı ki muhtemelen GeForce NOW, cihazlarında DeepFreeze tarzı yeniden başlatılınca dosyaların temizlendiği programlar kullanıyor. Yani şimdilik çok mümkün görünmüyor ama ileride belki resmi destek gelirse oynanabilir.

Steam oyunlarını ve Epic oyunlarını oynama yöntemi varmış. LoL açtım ve Riot Launcher'den Valorant'ı yükledim ama güncelleme hatası verdi, Riot Client yüklenmiyor dedi. Bu işlemi GeForce NOW üzerinden yaptım.

Hocam gelir mi bilmiyorum ama şu ana kadar gelmesi lazımdı geleceğini şu an için pek düşünmüyorum hile sistemi çalışır mı çalışmaz mı belki o yüzden geliyordur çalışmadığı için. Yoksa gelirdi yani bütün çok oynanan oyunlar geldi Valorant kaldı şu an için zor.

Hocam Valorant'ın Anti-Cheat'i yüzünden bildiğim kadarıyla VM'lerde(GeForce NOW'ında kullandığı sanal makinelerde) yüklenemiyor. Yüklenebilecek olsa bile o VM'yi baştan başlatmanız gerekir ve sizce cihaz yeniden başlayınca belki milyonlarca VM arasından aynısı nasıl denk gelebilir.

Kaldı ki muhtemelen GeForce NOW, cihazlarında DeepFreeze tarzı yeniden başlatılınca dosyaların temizlendiği programlar kullanıyor. Yani şimdilik çok mümkün görünmüyor ama ileride belki resmi destek gelirse oynanabilir.
Anladım teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı