Bannerlord 350 liraya alınır mı?

Kagamii

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar böyle bir açlık yok aşırı oynamak istiyorum. 5 Ay önce crackli oynuyordum şu an param var almak istiyorum, çok seviyorum Mount and Blade'i. Kısa ve net cevap verirseniz sevinirim şu anki hali ile 350 liraya değer mi? Tekrarlıyorum aşırı oynamak istiyorum ona göre cevap verebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Epic'ten alırım diyorsanız, 280 TL.

Düzeltme:
Steam Key'de varmış hocam ancak Humble'da sorunlar yaşayan insanlar var son 2-3 günde, bende dahil, daha önce buradan oyun aldıysanız deneyebilirsiniz tekrar.

Son düzenleme:
Modlarla oynayacaksan aşırı zevk verir kesinlikle ama normal halinin pek zevkli olacağını zannetmem.
Hocam crackli oynadığım zamanlar atmıyorum 300 saat native oynamışımdır native çok seviyorum

Düzeltme:
Steam Key'de varmış hocam ancak Humble'da sorunlar yaşayan insanlar var son 2-3 günde.
Yok hocam sağolun yine de steamdan almak istiyorum kısaca değer mi? aşırı oynamak istiyorum

Arkadaşlar böyle bir açlık yok aşırı oynamak istiyorum. 5 Ay önce crackli oynuyordum şu an param var almak istiyorum, çok seviyorum Mount and Blade'i. Kısa ve net cevap verirseniz sevinirim şu anki hali ile 350 liraya değer mi? Tekrarlıyorum aşırı oynamak istiyorum ona göre cevap verebilir misiniz?
En erken 5 sene sonra yeni oyunları gelir. Çok vakit var çok. Eğer oyunu da sevmişseniz zaten en az 100 saatiniz daha var, değer.
Ayrıca sizin ekonomik durumunuza bağlı biraz da hocam.

En erken 5 sene sonra yeni oyunları gelir. Çok vakit var çok. Eğer oyunu da sevmişseniz zaten en az 100 saatiniz daha var, değer.
Ayrıca sizin ekonomik durumunuza bağlı biraz da hocam.

Hocam durumumuz iyi bir oyun alsak batacak derecede değiliz içim rahatlasın istiyorum 350 liraya değer mi

Düzeltme:
Steam Key'de varmış hocam ancak Humble'da sorunlar yaşayan insanlar var son 2-3 günde, bende dahil, daha önce buradan oyun aldıysanız deneyebilirsiniz tekrar.
Hocam bu site güvenilir mi ve burada ki fiyat steamda da indirime girebileceği anlamına mı geliyor

Hocam durumumuz iyi bir oyun alsak batacak derecede değiliz içim rahatlasın istiyorum 350 liraya değer mi?

Hocam bu site güvenilir mi ve burada ki fiyat Steam'de da indirime girebileceği anlamına mı geliyor.

Hocam güvenilir site ancak, dün forumda birçok kişinin siparişini iptal edip para iadesi yaptı geri, ben de dahil.
Kayıt olduktan sonra direkt satın almadan ayarladan telefon numaranızı doğrulayıp öyle satın almayı deneyebilirsiniz.
Mail'e kod gönderiyorlar, Steam'de aktifleştiriyorsunuz, siparişi iptal etmezlerse eğer.
280 TL'ye şansınızı deneyebilirsiniz, en kötü iptal edip iade ederler paranızı, sonra Steam'den alabilirsiniz.
Burada indirimde diye Steam'de indirime gireceğini sanmıyorum hocam, satıcı farklı çünkü.
Beklemek istemiyorsanız direkt Steam'den de alabilirsiniz, çok istiyorsanız tabii ki fiyatına değecektir hocam.
Ben biraz daha az maliyetle almanız için önermiştim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı