Bannerlord 350 liraya alınır mı?

Hocam durumumuz iyi bir oyun alsak batacak derecede değiliz içim rahatlasın istiyorum 350 liraya değer mi

Hocam bu site güvenilir mi ve burada ki fiyat steamda da indirime girebileceği anlamına mı geliyor
Ha ha ha. Epic güvenilir mi diye soruyor. Steam'in babası Valve daha ortada yokken Epic oyun yapıp satıyordu. Şirket tabii ki güvenilir ama, şirketin online konularla ilgilenen personeli sorun çıkaran davranışlar gösterebiliyorlar. Bu durum şirketin politikası yüzünden değil ama personeli Steam personeli kadar eğitimden geçmiş değil.

Ha ha ha. Epic güvenilir mi diye soruyor. Steam'in babası Valve daha ortada yokken Epic oyun yapıp satıyordu. Şirket tabii ki güvenilir ama, şirketin Online konularla ilgilenen personeli sorun çıkaran davranışlar gösterebiliyorlar. Bu durum şirketin politikası yüzünden değil ama personeli Steam personeli kadar eğitimden geçmiş değil.

Epic'i değil, Humble Bundle'ı sordu. :D

Olabilir. Öyleyse ben gülünç duruma düştüm ama sorun değil fakat bana Epic'ten söz ediyor gibi geldi. Dur bir daha bakayım.

Hayır kardeş, Epic'ten söz ediyor. İyi bak. Hatta bir gözlük al bak bence. 😂

İroni mi yapıyorsun anlamadım ama umarım ironidir.
Konuyu okudun mu bilmiyorum ama okuduğunu anlamıyorsun daha. :D

Hakikaten görme sorunun mu var? "bu site güvenilir mi?" diye sorarken Epic'le ilgili öneriyi alıntılamış. Saçmalıklarınızla uğraştırmasyın insanı.

Kardeşim, saçma saçma konuşan insan sensin şu an burada, boş yere ortamı geriyorsun.

Epic'ten alırım diyorsanız, 280 TL.

Düzeltme:
Steam Key'de varmış hocam ancak Humble'da sorunlar yaşayan insanlar var son 2-3 günde, bende dahil, daha önce buradan oyun aldıysanız deneyebilirsiniz tekrar.

Bak koskoca düzeltme yazısı eklemişim oraya, daha okuduğunu anlamıyorsun gelmişsin bana bilmem ne bir şeyler anlatıyorsun, işine gücüne bak hadi, boş yere germe ortamı.
Bende neyi kanıtlamaya çalışıyorsam, tövbe tövbe. :D

Ha ha ha. Epic güvenilir mi diye soruyor. Steam'in babası Valve daha ortada yokken Epic oyun yapıp satıyordu. Şirket tabii ki güvenilir ama, şirketin Online konularla ilgilenen personeli sorun çıkaran davranışlar gösterebiliyorlar. Bu durum şirketin politikası yüzünden değil ama personeli Steam personeli kadar eğitimden geçmiş değil.

Hocam sakin Epic'e demedim bizim milletimizde biraz anlama kıtlığı var gibi sanki hocam 😁

Geri
Yukarı