Bannerlord Alınır Mı?

Bence bu haliyle alınmaz. Oyunda eksik çok fazla şey var. Tamamlanması bir seneyi rahat rahat bulur belki geçer bile. Hatta zamanların DayZ skandalı bile olma ihtimali var. DayZ'ide Erken erişim çıkarttılar tam sürüme çıkması 6-7 yıl sürdü. Tabi yapımcıların tembelliği de süreyi uzatan etmenlerden birisi.

En fazla 70 TL veririm. Tabii güncellemeler ile oyun iyileştirilmez ise. Bu arada Türk oyunu olmasa 40 TL bile vermem.

aga oyun erken erişimde daha bir sürü yenilik gelir bence ,Ben sadece o eksikler sıkıntı çıkarır mı diye sordum ama alıcağım galiba zaten bayadırdan beri bekliyodum 150 tl olduğunu gördüğünde üzülmüştüm.Ondan 60 tlye inince heveslendim.
60 tl fark var.LGS geçsin warband oynucam.
İyi şanslar gülüm sakın strese kapılma sınav soruları çok kolay.Ben ne kadar iyi bi sonuç alamasamda

60 TL fazla bir fiyat bence.
Bencede.
aga oyun erken erişimde daha bir sürü yenilik gelir bence ,Ben sadece o eksikler sıkıntı çıkarır mı diye sordum ama alıcağım galiba zaten bayadırdan beri bekliyodum 150 tl olduğunu gördüğünde üzülmüştüm.Ondan 60 tlye inince heveslendim.

İyi şanslar gülüm sakın strese kapılma sınav soruları çok kolay.Ben ne kadar iyi bi sonuç alamasamda
350 alsam yeter.

Geri
Yukarı