Bannerlord babam benden küçük

Bannerlord'da yaşadığım ilginç olaylarda bugün. Bütün bu enteresan şeyler hep beni buluyor sanırım.
Eki Görüntüle 666936
Eki Görüntüle 666937
Ne demek çocuğun yaşı babadan büyük olamaz ? Bizim zamanımızda oluyordu.

NE DEMEK KIZIN YAŞI ANNEDEN BÜYÜK OLAMAZ - YouTube

Babanızın 49 yaşında öldüğünü varsayarsak, sizin de uzun yıllar sonra şimdiki yaşınızın 51 olduğunu biliyoruz. Böylelikle problemi çözmüş oluruz. Einstein was here 😁

Son düzenleme:
Babanın öldüğü yaşı gösteriyor.
Hayır dostum. Baban 49 yaşında ölmüş. Ölen lordların yaşları ilerlemez biyografide.
Babanızın 49 yaşında öldüğünü varsayarsak, sizin de uzun yıllar sonra şimdiki yaşınızın 51 olduğunu biliyoruz. Böylelikle problemi çözmüş oluruz. Einstein was here 😁
Hayır, Bannerlord'da lordlar dışında ölen karakterlerin ansiklopedi sayfasında her yıl yaşı artıyor. Ayrıca babam lord değil, normalde yetmişli yaşlarda olması lazım :)

Bannerlord'da yaşadığım ilginç olaylarda bugün. Bütün bu enteresan şeyler hep beni buluyor sanırım.
Eki Görüntüle 666936
Eki Görüntüle 666937
Bunda bir yanlışlık yok arkadaşlar,oyundaki karakterler öldüğünde yaş ilerlemeleri duruyor kaç yaşında öldülerse yani orda o yaş yazıyor,baban 49 yaşında ölmüş o yüzden orda öyle yazıyor normalde 70-80 yaşında filandır yani.Sormak istediğim üç şey var sana üstündeki zırhın özellikleri ne ve nerden aldın bide sancağını nasıl değiştirdin?

Bunda bir yanlışlık yok arkadaşlar,oyundaki karakterler öldüğünde yaş ilerlemeleri duruyor kaç yaşında öldülerse yani orada o yaş yazıyor,baban 49 yaşında ölmüş o yüzden orada öyle yazıyor normalde 70-80 yaşında filandır yani.
Hayır babam ilerliyor her sene özellikle dikkat ettim. Ama küçük benden.
Sormak istediğim üç şey var sana üstündeki zırhın özellikleri ne ve nereden aldın bir de sancağını nasıl değiştirdin?
Üstümdeki zırhı hangi kralllığın topraklarından aldığımı hatırlamıyorum, ülkeden ülkeye değişiyor zırhlar. Zırhın fiyatı 150k, omuzluk 10k, ayakkabımı hatırlamıyorum.
Sancağımı da BannerPaste modunu indirdim, bannerlord.party sitesinden de sancağı tasarlayıp alttaki kodu sancak ekranındayken CTRL+V yaparak yapıştırdım.

Geri
Yukarı