Bannerlord çıkınca zamlanır mı?

FurkanAntal

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Steam'de Bannerlord indirimde 119 TL fiyatı var. Alacağım ama önümüzde yaz indirimi var, daha çok indirime girer mi? Oyun çıkınca zamlanır mı diye de düşünüyorum, ya da çıkınca daha fazla indirim yaparlar mı? Görüşlerinize ihtiyacım var. Teşekkür ederim.

Steam'de Bannerlord indirimde 119 TL fiyatı var. Alacağım ama önümüzde yaz indirimi var, daha çok indirime girer mi? Oyun çıkınca zamlanır mı diye de düşünüyorum, ya da çıkınca daha fazla indirim yaparlar mı? Görüşlerinize ihtiyacım var. Teşekkür ederim.
Şuan Steam'de indirimli zaten. Daha fazla indirim yapmazlar.

%100 zam yiyecek kaçarsız hemen almanı tavsiye ederim.

Bannerlord çıktığından beridir en yüksek aldığı indirim %20 ve hiç değişmedi alacaksanız boşuna beklemeyin alın. Ancak Epic Games'ten kuponlar ile daha uyguna alma ihtimaliniz var ben 40-45 TL gibi bir fiyata almıştım.

Steamdeki bir çok firma artık dolar kurunu düzenlemeye başladı ve oyunların fiyatları epey arttı (RUST,ETS,ATS,Alien Isolation,FIFA,NBA,WWE vb.) bu yüzden artık indirim değilde oyunların fiyatları yükselmeden direkt kapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı