Bannerlord hemen alınmalı mı?

Atakan D.

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Beklenen oyun birkaç gün sonra erken erişime açılacak ve ben de şu karantina zamanlarında oynayacak oyun arıyorum. Warband'i çok oynadım ve artık sıkmaya başladı. En son da GamePass hizmetinden Rise of The Tomb Raider oynadım ve o da bitti. Gelelim Bannerlord'a. Sizce 150 lira vermeye değer mi? Türkçe dil desteği var mı? Oyunda bug'lar var mıdır? Oynayan varsa düşüncelerini iletirse iyi olur...

İlk zamanlar Türkçe dil seçeneği olmayacak diye biliyoyum. Oyun da yer yer diyalog ağırlıklı bir oyun. İngilizceniz varsa iyi olabilir ancak Türkçe gelene kadar beklemenizi öneririm. Ve oyun yayınlandıktan sonra büyük bir kaç kanalın incelemesini beklemeniz daha iyi olur belki de iyi olmayacak oyun. Ben ilk oyunların sürekli tekrar edildiğini düşünüyorum

Youtube ve forum gibi mecralarda 150 lira diye geçiyor. Acaba erken erişim de iade var mı ki?
İade daima olur ben de şuan senin gibiyim daha vahim durumdayım sırf zaman geçsin diye lol cod falan oynuyorum yani,bannerlord'u bekliyorum fakat Türkçe çıkmayak erken erişimde belki 150 tl altı olursa alrıım.

Beklenen oyun birkaç gün sonra erken erişime açılacak ve ben de şu karantina zamanlarında oynayacak oyun arıyorum. Warband'i çok oynadım ve artık sıkmaya başladı. En son da Gamepass hizmetinden Rise of the Tomb Raider oynadım ve o da bitti. Gelelim Bannerlord'a. Sizce 150 lira vermeye değer mi? Türkçe dil desteği var mı? Oyunda Bug'lar var mıdır? Oynayan varsa düşüncelerini iletirse iyi olur...

Erken erişimime mi? Oyun tamamen çıkmıyıvakmı ya? Harita falan yani bir kez daha hayallerim yıkıldı.

Erken erişim 30 Mart Türkiye saati ile 13.00'a çekildi ve ilk 2 hafta %10 indirimle 135 TL'den satılacak. Eğer kütüphanenizde herhangi bir Mount & Blade oyunu varsa bir %10'luk indirim daha geliyor ve 120 TL'ye kadar düşüyor fiyat.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı